Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hagen ve çevresi ( Dortmund,bochum,essen,Duisburg ) dil kursu önerisi

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
OnurS

Hagen ve çevresi ( Dortmund,bochum,essen,Duisburg ) dil kursu önerisi

Mesaj gönderen OnurS » Prş Tem 28, 2022 2:58 am

Herkese merhabalar , duisburg essen üniden master şartlı kabulüm var . Hagende yaşamayı düşünüyorum . Civarında bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz uygun dil kursları var mıdır ? ( duisburg, Bochum, wuppertal, essen , Dortmund)

EkremCan

Re: Hagen ve çevresi ( Dortmund,bochum,essen,Duisburg ) dil kursu önerisi

Mesaj gönderen EkremCan » Prş Tem 28, 2022 10:10 am

Onu merhaba, ben de DUE üniversitesinden onay aldım. Lisans eğitimi için yatay geçiş yapacağım. Ben de senin gibi dil kursu aramaktayım. Bana instagram üzerinden ulaşırsan daha hızlı haberleşebiliriz. Bildiklerim konusunda sana yardımcı olmak isterim.

Kural Ihlali: Madde 2 - 2 hafta gecici ban:

viewtopic.php?f=3&t=16500

alicancelik

Mesaj gönderen alicancelik » Prş Tem 28, 2022 5:33 pm

OnurS yazdı: Prş Tem 28, 2022 2:58 am Herkese merhabalar , duisburg essen üniden master şartlı kabulüm var . Hagende yaşamayı düşünüyorum . Civarında bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz uygun dil kursları var mıdır ? ( duisburg, Bochum, wuppertal, essen , Dortmund)
merhaba, öncelikle tebrik ederim. duisburg essen üni'den master için şartlı başvuru yapmayı ben de düşünüyorum. Henüz dil yeterliliğim benim de yok. benzer sorulardan öteye kabul için nasıl bir süreç izlediniz arayış içerisindeyim bir süredir. paylaşabilirseniz çok sevinirim, sevgiler

OnurS

Mesaj gönderen OnurS » Prş Tem 28, 2022 8:33 pm

alicancelik yazdı: Prş Tem 28, 2022 5:33 pm merhaba, öncelikle tebrik ederim. duisburg essen üni'den master için şartlı başvuru yapmayı ben de düşünüyorum. Henüz dil yeterliliğim benim de yok. benzer sorulardan öteye kabul için nasıl bir süreç izlediniz arayış içerisindeyim bir süredir. paylaşabilirseniz çok sevinirim, sevgiler
Merhaba,teşekkürler öncelikle telc B1 dil sertifikamı aldım daha sonra başvuru döneminde lisans diplomam İngilizce transkirptim ve dil belgemi yükledim .8 hafta sonra da kabulüm geldi .