Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bremen üniversitesi kabul mektubu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
elifxyil

Bremen üniversitesi kabul mektubu

Mesaj gönderen elifxyil » Sal Tem 19, 2022 7:37 pm

Bremen üniversitesinden kabul mektubu aldım ama sanırım şartlı kabul değil direkt kabul vermişler. Dil belgelerimi ve diğer belgeleri eylüle kadar yollamamı istiyorlar. Bu durumu düzeltme şansım var mı? Başka bir şehirde dil kursuna başvurmayı düşünüyordum.

elifxyil

Re: Bremen üniversitesi kabul mektubu

Mesaj gönderen elifxyil » Çrş Tem 20, 2022 1:17 pm

Okula mail atıyorum ama gerekli dil belgelerini sunmazsam kayıt olamayacağımı söylüyor. Yardımcı olabilecek biri yazarsa çok sevinirim. Dil kursu için şartlı kabul almak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.

Crnn6

Re: Bremen üniversitesi kabul mektubu

Mesaj gönderen Crnn6 » Çrş Tem 20, 2022 6:32 pm

elifxyil yazdı: Çrş Tem 20, 2022 1:17 pm Okula mail atıyorum ama gerekli dil belgelerini sunmazsam kayıt olamayacağımı söylüyor. Yardımcı olabilecek biri yazarsa çok sevinirim. Dil kursu için şartlı kabul almak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Benzer bir durum yaşadım şartlı kabulü 0 Almanca ile vermiyor olabilir okul belirtilen seviyede sertifika istiyor olabilir. Yine en doğru bilgiyi okulunuz ile görüşebilirsiniz tabii :)