Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Wise(transwise) kullananlar

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ocoskun

Wise(transwise) kullananlar

Mesaj gönderen ocoskun » Çrş Haz 22, 2022 9:17 pm

Merhaba arkadaşlar,
UniAssist'e ödenecek ücreti Wise aracılığıyla yollayacağım ancak ilk kez kullanacağım için güvenilirliğinden emin olamadım.
Kimlik doğrulama için kimlik belgesi/pasaport scani istiyor ve sanıyorum bu kimlik doğrulama işlemi 7-10 gün sürüyormuş. Hızlı olduğu için kullanmak istiyordum ancak süre çok uzun.
İlk defa Wise kullandığınızda böyle bir problem yaşadınız mı? Deneyimlerinizi aktarırsanız çok sevinirim.

sinemeister

Re: Wise(transwise) kullananlar

Mesaj gönderen sinemeister » Çrş Haz 22, 2022 9:55 pm

ocoskun yazdı: Çrş Haz 22, 2022 9:17 pm Merhaba arkadaşlar,
UniAssist'e ödenecek ücreti Wise aracılığıyla yollayacağım ancak ilk kez kullanacağım için güvenilirliğinden emin olamadım.
Kimlik doğrulama için kimlik belgesi/pasaport scani istiyor ve sanıyorum bu kimlik doğrulama işlemi 7-10 gün sürüyormuş. Hızlı olduğu için kullanmak istiyordum ancak süre çok uzun.
İlk defa Wise kullandığınızda böyle bir problem yaşadınız mı? Deneyimlerinizi aktarırsanız çok sevinirim.
Merhaba, ben de uni-assist'e ödeme yapmak için Wise'ı kullandım. Kimlik doğrulaması yapmak için kimliğinizin ön yüzünün ve arka yüzünün fotoğrafını çekip sisteme yüklemeniz gerekiyor. Benim kimlik doğrulamam çok hızlı olmuştu, yaklaşık 15-20 dakika sonrasında onay gelmişti. Ödemeyi de akşam 18'den sonra yaptığım için bir sonraki sabah işleme alıp uni-assist'e iletmişlerdi. Sanırsam bu da bizim bankalarımızın çalışma saatleriyle alakalıydı.

ocoskun

Mesaj gönderen ocoskun » Çrş Haz 22, 2022 11:53 pm

Web sitelerindeki 7-10 gün ibaresine çok takılmamak gerek o halde.
Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

Socialimo

Mesaj gönderen Socialimo » Cmt Tem 02, 2022 10:09 pm

Hocam merhaba,

Bende wise ile göndermek istiyorum ama uni assist’te nereyi seçmeliyim, nasıl yapmalıyım bilmiyorum. Payment process kısmında tam olarak ne yapmam gerektiğini anlatabilir misiniz? Teşekkür ederim