Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

iData harf hatası sorun olur mu?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ozan9009

iData harf hatası sorun olur mu?

Mesaj gönderen ozan9009 » Cum Tem 01, 2022 5:28 pm

Herkese merhaba,

Yüksek lisans için olan vize randevuma çok az kaldı ve belgeri hazırlırken iData'da soyadımda bir harfi yanlış girdiğimi şimdi fark ettim, randevu belgesini çıkarırken. Artık bu saatten sonra değiştirme yapabileceğimi de düşünmüyorum. Sırf bu yüzden vize reddi vs. gibi bir durum olur diye şuan çok stres yaptım. Sizce ne yapmalıyım?

Bazıları bir şey olmaz, söylemene bile gerek yok diyor ama bilmiyorum. Sigorta, bloke hesap vs. uğraşırken kafam çok karışıktı. Şimdi iyice karıştı ve stres yaptım. Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı? Sizin önerileriniz nelerdir?

Cezeri

Re: iData harf hatası sorun olur mu?

Mesaj gönderen Cezeri » Cum Tem 01, 2022 11:02 pm

ozan9009 yazdı: Cum Tem 01, 2022 5:28 pm Herkese merhaba,

Yüksek lisans için olan vize randevuma çok az kaldı ve belgeri hazırlırken iData'da soyadımda bir harfi yanlış girdiğimi şimdi fark ettim, randevu belgesini çıkarırken. Artık bu saatten sonra değiştirme yapabileceğimi de düşünmüyorum. Sırf bu yüzden vize reddi vs. gibi bir durum olur diye şuan çok stres yaptım. Sizce ne yapmalıyım?

Bazıları bir şey olmaz, söylemene bile gerek yok diyor ama bilmiyorum. Sigorta, bloke hesap vs. uğraşırken kafam çok karışıktı. Şimdi iyice karıştı ve stres yaptım. Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı? Sizin önerileriniz nelerdir?
Vize süreci genelde biraz sancılı geçiyor özellikle Ankara'dan, konsolosluktan başvurduğum için söylüyorum. Bir şey olmaz vs. gibi net bi şey söylenir mi bilmiyorum ama neden iData'yı arayıp sormuyorsunuz?

ozan9009

Mesaj gönderen ozan9009 » Cmt Tem 02, 2022 2:57 pm

Cezeri yazdı: Cum Tem 01, 2022 11:02 pm Vize süreci genelde biraz sancılı geçiyor özellikle Ankara'dan, konsolosluktan başvurduğum için söylüyorum. Bir şey olmaz vs. gibi net bi şey söylenir mi bilmiyorum ama neden iData'yı arayıp sormuyorsunuz?
Başvurumu İstanbul'dan yapacağım. Randevu tarihi de Pazartesi. Cuma günü çalışma saati geçtikten sonra fark ettim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Tem 03, 2022 12:00 pm

Bir hatadan birsey olmaz, heleki sadece bundan red verilmez, en kötü randevu bir hafta vs ertelenir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

ozan9009

Mesaj gönderen ozan9009 » Pzt Tem 04, 2022 5:12 pm

Physiker yazdı: Pzr Tem 03, 2022 12:00 pm Bir hatadan birsey olmaz, heleki sadece bundan red verilmez, en kötü randevu bir hafta vs ertelenir.
Dediğiniz gibi oldu, iData kağıdıma bakmadılar bile. Herhangi bir sorun olmadı.