Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Açık Liseye Son Yıl Geçenlerden İstenen Yeni Belge

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
hyt_t

Açık Liseye Son Yıl Geçenlerden İstenen Yeni Belge

Mesaj gönderen hyt_t » Pzt Haz 27, 2022 2:44 am

Herkese merhaba bugün Uniassist üzerinden gerekli belgelere bakarken açık lise diplomasi bölümünde daha önceden görmediğim şöyle bir cümle olduğunu gördüm
If you only attended an open learning school (“Açık Ögretim Lisesi”) for the last school year, then you will also need to submit a transcript which includes the name of the school which you attended for the school years 9, 10, and 11 (a PDF from E-Okul is sufficient, screenshots are not sufficient).
Yani açık liseye son yıl geçtiyseniz sizden 9,10,11. sınıflarda gittiğiniz okulun adı görünecek şekilde transkript belgesi istiyor. (eokul pdfi kabul ediliyormuş ekran görüntüsü kabul etmiyorlarmış.)
Şimdi soruma gelecek olursak bu belgeyi daha önce alanınız oldu mu? Benim aldığım transkriptte sadece açık lisenin adı geçiyordu.
Bu belge yerine sadece açık liseden aldığım transkripti yollamam bir problem yaratır mı? Eksik belge var diye benden bu istenir mi?
Herkese şimdiden çok teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.

yigitstn

Re: Açık Liseye Son Yıl Geçenlerden İstenen Yeni Belge

Mesaj gönderen yigitstn » Pzt Haz 27, 2022 4:28 am

hyt_t yazdı: Pzt Haz 27, 2022 2:44 am Herkese merhaba bugün Uniassist üzerinden gerekli belgelere bakarken açık lise diplomasi bölümünde daha önceden görmediğim şöyle bir cümle olduğunu gördüm
If you only attended an open learning school (“Açık Ögretim Lisesi”) for the last school year, then you will also need to submit a transcript which includes the name of the school which you attended for the school years 9, 10, and 11 (a PDF from E-Okul is sufficient, screenshots are not sufficient).
Yani açık liseye son yıl geçtiyseniz sizden 9,10,11. sınıflarda gittiğiniz okulun adı görünecek şekilde transkript belgesi istiyor. (eokul pdfi kabul ediliyormuş ekran görüntüsü kabul etmiyorlarmış.)
Şimdi soruma gelecek olursak bu belgeyi daha önce alanınız oldu mu? Benim aldığım transkriptte sadece açık lisenin adı geçiyordu.
Bu belge yerine sadece açık liseden aldığım transkripti yollamam bir problem yaratır mı? Eksik belge var diye benden bu istenir mi?
Herkese şimdiden çok teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.
ben 11. sınıfta açığa geçtim. 9 ve 10. sınıfı bitirdiğim liseye dilekçe verdim ve ingilizce olarak orda tamamladığım dönemlerin transkriptini kaşe ve imzalı şekilde aldım. Uni assist e hem onları hem de açık lise transkriptimin çevirisini yükledim.