Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Duisburg Essen başvuruları neden farklı değerlendiriyor?

Kultur Sanat & Moda Muzik
senanro

Duisburg Essen başvuruları neden farklı değerlendiriyor?

Mesaj gönderen senanro » Prş May 19, 2022 7:05 pm

Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi, Universität Duisburg-Essen lisans başvurularını uni assistten alıyor ama az önce fark ettim ki yüksek lisans başvurularını posta ile alıyor. Bunun sebebini açıklayabilecek olan var mı? Bachelorda dijitalleşmeye gidip yüksek lisansta yerinde saymaları pek mantıklı gelmedi bana.

Cezeri

Re: Duisburg Essen başvuruları neden farklı değerlendiriyor?

Mesaj gönderen Cezeri » Prş May 19, 2022 7:12 pm

senanro yazdı: Prş May 19, 2022 7:05 pm Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi, Universität Duisburg-Essen lisans başvurularını uni assistten alıyor ama az önce fark ettim ki yüksek lisans başvurularını posta ile alıyor. Bunun sebebini açıklayabilecek olan var mı? Bachelorda dijitalleşmeye gidip yüksek lisansta yerinde saymaları pek mantıklı gelmedi bana.
Duisburg-Essen Üniversitesi'nin yüksek lisans için başvuruları bu şekilde aldığını, üniversitenin internet sayfasında ben de görmüştüm. Bu soruyu açıkçası ben de merak ediyorum. Posta ile almasının bir artısı ya da eksisi mi var ki bu şekilde işliyor süreç?

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Cum May 20, 2022 12:46 am

senanro yazdı: Prş May 19, 2022 7:05 pm Herkese merhaba. Bildiğiniz gibi, Universität Duisburg-Essen lisans başvurularını uni assistten alıyor ama az önce fark ettim ki yüksek lisans başvurularını posta ile alıyor. Bunun sebebini açıklayabilecek olan var mı? Bachelorda dijitalleşmeye gidip yüksek lisansta yerinde saymaları pek mantıklı gelmedi bana.
Bürokratik bir cevabi varmidir acaba? :?: Sanmiyorum. :lol:

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Cum May 20, 2022 5:37 pm

Derin konular bunlar, bazen herseyi sorgulamamak lazim. :D