Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bundesagentur 'dan onay ve Oturum Kartı

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
umudxx

Re: Bundesagentur 'dan onay ve Oturum Kartı

Mesaj gönderen umudxx » Pzt Nis 04, 2022 7:33 pm

keremuyar yazdı: Pzt Nis 04, 2022 1:53 am Dostum sen nerede yaşıyordun? Benim işverenim Bielefeld'te. Sanırım bu eyaletin dosyaları Köln'e gidiyormuş. Sende de hala bir sonuç yok dimi? Benim haftasonları ile 41-42 gün oldu şuan hala bekliyorum :D
Kanka ben Saarbrückendeyim. Münih' de yaşıyordum buraya geldim. Ya sorma benim belgeler de bonn daki bundesagentur'a gitmiş 18 gün oldu hala ses yok. Sanırım daha cok bekliyeceğiz gibi :( Haftasonları sayma. Haftasonu calısmıyorlar zaten.

keremuyar

Mesaj gönderen keremuyar » Pzt Nis 04, 2022 8:34 pm

umudxx yazdı: Pzt Nis 04, 2022 7:33 pm Kanka ben Saarbrückendeyim. Münih' de yaşıyordum buraya geldim. Ya sorma benim belgeler de bonn daki bundesagentur'a gitmiş 18 gün oldu hala ses yok. Sanırım daha cok bekliyeceğiz gibi :( Haftasonları sayma. Haftasonu calısmıyorlar zaten.
Eğer haftasonlarını saymıyorsak benim daha 29 gün olmuş :D İşverenim geçenlerde aradığında çalışmalar devam ediyor diye bir cevap almış. Ayrıca olumsuz bir durum olsaydı çoktan red gelirdi, red işlemleri daha erken oluyor diye bir şey söylemişler.

Gerçi haklısın, iş günlerini saymak daha doğru. Sonuçta cumartesi-pazar bu kurumlar kapalı, belgelerle ilgilenen yok.

keremuyar

Mesaj gönderen keremuyar » Sal Nis 05, 2022 4:26 pm

umudxx yazdı: Pzt Nis 04, 2022 7:33 pm Kanka ben Saarbrückendeyim. Münih' de yaşıyordum buraya geldim. Ya sorma benim belgeler de bonn daki bundesagentur'a gitmiş 18 gün oldu hala ses yok. Sanırım daha cok bekliyeceğiz gibi :( Haftasonları sayma. Haftasonu calısmıyorlar zaten.
Kanka konuyu haftalık veya 2-3 günde bir olacak şekilde yükseltmek sıktı :D Sana nasıl ulaşabilirim? Forumda mesaj özelliği yok sanırım?

umudxx

Mesaj gönderen umudxx » Çrş Nis 06, 2022 1:15 pm

keremuyar yazdı: Sal Nis 05, 2022 4:26 pm Kanka konuyu haftalık veya 2-3 günde bir olacak şekilde yükseltmek sıktı :D Sana nasıl ulaşabilirim? Forumda mesaj özelliği yok sanırım?
insta: umtylmazzxx instadan mesaj atabilirsin kanka

keremuyar

Mesaj gönderen keremuyar » Çrş Nis 06, 2022 2:44 pm

umudxx yazdı: Çrş Nis 06, 2022 1:15 pm insta: umtylmazzxx instadan mesaj atabilirsin kanka
İstek attım kankam.