Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dortmund'da konaklama

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
eserders

Dortmund'da konaklama

Mesaj gönderen eserders » Çrş Mar 16, 2022 8:36 am

Dostlar trde Uni mezunuyum 7-8 aylık bir dil kursu için 2 ay sonra dortmundda olacağım. orada kalabileceğim yurt var mıdır? ya da tek kişilik stüdyo vs. bütçe 500-600 euroya kadar ödeyebilirim. teşekkürler.

Cezeri

Re: Dortmund'da konaklama

Mesaj gönderen Cezeri » Çrş Mar 16, 2022 12:36 pm

eserders yazdı: Çrş Mar 16, 2022 8:36 am Dostlar trde Uni mezunuyum 7-8 aylık bir dil kursu için 2 ay sonra dortmundda olacağım. orada kalabileceğim yurt var mıdır? ya da tek kişilik stüdyo vs. bütçe 500-600 euroya kadar ödeyebilirim. teşekkürler.
Merhaba, ben dortmund teknik üniversitesi'nden kabul aldım, kabulüm olduğu için yurda başvurabildim, yurt çıktı fakat eğer üniversiteden kabulünüz yoksa yurda başvuramıyorsunuz. Bana yurt, Almanya'ya gitmeme 1 ay kala çıktı. Eğer çıkmasaydı www.wg-gesucht.de ya da facebook gruplarından oda bulmayı düşünüyordum. Bu siteyi biliyor musunuz bilmiyorum ama istediğiniz tek kişilik daireleri vs. buradan bulabilirsiniz. Ayrıca facebooktaki gruplar da güzel bir alternatif

eserders

Mesaj gönderen eserders » Çrş Mar 16, 2022 4:04 pm

baktım aslında wg gesucht falan ama biraz da kaliteli bi yer olsun istiyorum. dortmundda seçenekler cidden kısıtlıyor adamı. özel yurt vs olsa iyi olur aslında

batuhan.gunduz

Mesaj gönderen batuhan.gunduz » Cum May 13, 2022 11:01 pm

Merhaba ben de Dortmund'da yurtta kalmayı düşünüyorum. Kabul aldıktan ne kadar zaman sonra yurt çıktı size? Yurt hakkında da bilgi verebilir misiniz? (Özellikle banyo mutfak kullanımı,fiyat,konum vb.)