Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Gergin Bekleyiş Süreci

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
fyko003

Gergin Bekleyiş Süreci

Mesaj gönderen fyko003 » Pzr Mar 13, 2022 10:57 pm

Merhaba yoldaşlar,

Yüksek lisans için Vize randevusunu üç hafta önce yaptım, buradaki deneyimlere göre olumsuz bir durum olmaması durumunda yaklaşık bir-iki hafta kadar daha süre var vizenin gelmesi için.

Ama inanılmaz bir gergin bir süreç geçiriyorum, her gün gün sayıyorum. Türkiye'deki hayatımı nerdeyse tamamen askıya aldım evde oturdum bekliyorum. Ya çıkmazsa diye karalar bağlıyorum, çıkmaması durumunda ülkede düşündüğüm bir B planım bile yok, her şeyi oraya göre ayarladım.

Forumda biraz dolaştım ama pek bulamadım. Yakın zamanda Ret alan var mı bu vize olaylarından ?

Hildegard

Re: Gergin Bekleyiş Süreci

Mesaj gönderen Hildegard » Sal Mar 15, 2022 2:15 pm

fyko003 yazdı: Pzr Mar 13, 2022 10:57 pm Merhaba yoldaşlar,

Yüksek lisans için Vize randevusunu üç hafta önce yaptım, buradaki deneyimlere göre olumsuz bir durum olmaması durumunda yaklaşık bir-iki hafta kadar daha süre var vizenin gelmesi için.

Ama inanılmaz bir gergin bir süreç geçiriyorum, her gün gün sayıyorum. Türkiye'deki hayatımı nerdeyse tamamen askıya aldım evde oturdum bekliyorum. Ya çıkmazsa diye karalar bağlıyorum, çıkmaması durumunda ülkede düşündüğüm bir B planım bile yok, her şeyi oraya göre ayarladım.

Forumda biraz dolaştım ama pek bulamadım. Yakın zamanda Ret alan var mı bu vize olaylarından ?
Hocam bana kalırsa ortada olumsuz bir durum yok. Idata bana 4-6 hafta arası çıkar demişti ve vizem 32. gün çıkmıştı. Abwarten und Tee trinken :arrow:

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Gergin Bekleyiş Süreci

Mesaj gönderen tunuzn » Sal Mar 15, 2022 3:55 pm

Konsoloslukta calistigimizi zannetmiyorum. Sacma baslik olmus.