Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya’ya giderken götürülen ilaçlar hakkında

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
helegna

Almanya’ya giderken götürülen ilaçlar hakkında

Mesaj gönderen helegna » Cum Mar 04, 2022 2:40 pm

Merhaba arkadaşlar,
kısa bir zaman sonra öğrenci vizesiyle Almanya’ya gideceğim. Şu an Türkiye’de reçetesiz olarak kullanmakta olduğum vitamin takviyeleri var ve bir kaç kutu yanımda giderken götürmek istiyorum. Acaba bununla ilgili her hangi bir kısıtlama var mı ? Ayrıca maliyetinden ötürü birkaç kutu da ağrı kesici, ateş düşürücü gibi ilaçlar da götürmek istiyorum. Acaba reçetesiz olduğu için sorun yaşar mıyım emin olamadım.

Computer_Berkay

Re: Almanya’ya giderken götürülen ilaçlar hakkında

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Mar 04, 2022 2:54 pm

Ben kendim de ilac getirdim sorun olmadi asiri fazla olmadigi sürece sorun olacagini düsünmüyorum. Ama eger iciniz rahat olsun istiyorsaniz yinede kabine götürülen kabin boy valize degilde diger valize birakin bence.Hayirli olsun iyi yolculuklar :)
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Cum Mar 04, 2022 3:17 pm

helegna yazdı: Cum Mar 04, 2022 2:40 pm Merhaba arkadaşlar,
kısa bir zaman sonra öğrenci vizesiyle Almanya’ya gideceğim. Şu an Türkiye’de reçetesiz olarak kullanmakta olduğum vitamin takviyeleri var ve bir kaç kutu yanımda giderken götürmek istiyorum. Acaba bununla ilgili her hangi bir kısıtlama var mı ? Ayrıca maliyetinden ötürü birkaç kutu da ağrı kesici, ateş düşürücü gibi ilaçlar da götürmek istiyorum. Acaba reçetesiz olduğu için sorun yaşar mıyım emin olamadım.
ben baya ilac götürdüm hicbir sey olmadi

helegna

Mesaj gönderen helegna » Cum Mar 04, 2022 6:40 pm

Computer_Berkay yazdı: Cum Mar 04, 2022 2:54 pm Ben kendim de ilac getirdim sorun olmadi asiri fazla olmadigi sürece sorun olacagini düsünmüyorum. Ama eger iciniz rahat olsun istiyorsaniz yinede kabine götürülen kabin boy valize degilde diger valize birakin bence.Hayirli olsun iyi yolculuklar :)

Çok teşekkür ederim. :)

helegna

Mesaj gönderen helegna » Cum Mar 04, 2022 6:41 pm

tunuzn yazdı: Cum Mar 04, 2022 3:17 pm ben baya ilac götürdüm hicbir sey olmadi
Teşekkür ederim, umarım ben de sorun yaşamam :)