Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yillik 120 gün calisma iznini asmak

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
ck001

Yillik 120 gün calisma iznini asmak

Mesaj gönderen ck001 » Prş Mar 03, 2022 3:30 am

Öncelikle merhaba

Aranizda daha önce ausländerbehördeden izin almadan 120 gün calisma iznini asan oldu mu?

Su an calistigim yerde semester tatillerinde tam gün calistigim icin yillik izni asmis olucam. Sizce ausländer behördeye bu konu hakkinda mail atmali miyim?

Eger izin verilmezse isten maalesef cikmam gerekicek bu da beni ekonomik olarak sikintiya sokucak. Ayrica okulum en kötü ihtimalle 2 döneme bitiyor(Su an 140 kredim var, 40 daha lazim). Okulumun 2 dönem sonra bitiyo olmasi ausländerbehördeden fazla calisma izni almam icin yardimci olur mu?

Yardimci olursaniz cok sevinirim, simdiden tesekkürler.

koloo

Re: Yillik 120 gün calisma iznini asmak

Mesaj gönderen koloo » Cum Mar 04, 2022 3:28 am

ck001 yazdı: Prş Mar 03, 2022 3:30 am Öncelikle merhaba

Aranizda daha önce ausländerbehördeden izin almadan 120 gün calisma iznini asan oldu mu?

Su an calistigim yerde semester tatillerinde tam gün calistigim icin yillik izni asmis olucam. Sizce ausländer behördeye bu konu hakkinda mail atmali miyim?

Eger izin verilmezse isten maalesef cikmam gerekicek bu da beni ekonomik olarak sikintiya sokucak. Ayrica okulum en kötü ihtimalle 2 döneme bitiyor(Su an 140 kredim var, 40 daha lazim). Okulumun 2 dönem sonra bitiyo olmasi ausländerbehördeden fazla calisma izni almam icin yardimci olur mu?

Yardimci olursaniz cok sevinirim, simdiden tesekkürler.
cok hakim degilim ama haftasonu ya da semesterferiende calisma siniri yok gibi mevzular vardi. Belki asmamissindir

ck001

Re: Yillik 120 gün calisma iznini asmak

Mesaj gönderen ck001 » Cum Mar 04, 2022 2:46 pm

Oturum izni alinirken verilen yesil kagitta 120 tam gün yaziyor. Calisma iznini daha asmadim zaten, sorun olur mu diye merak ediyorum. Eger sorun olursa ona göre hareket edecegim