Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturum izni ve vize

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
solow

Oturum izni ve vize

Mesaj gönderen solow » Prş Mar 03, 2022 3:10 pm

Arkadaşlar merhaba,

Benim süresi hala dolmamış 6 aylık öğrenci vizem var ve 3 ay önce oturum iznimi aldım. Vizemi yeniletmem gerekiyor mu Almanya'da kaldığım süreci yoksa oturum izni ile seyahat edebiliyor muyum? Bu konuda bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Çok sağolun.

ozcartman

Re: Oturum izni ve vize

Mesaj gönderen ozcartman » Prş Mar 03, 2022 9:46 pm

solow yazdı: Prş Mar 03, 2022 3:10 pm Arkadaşlar merhaba,

Benim süresi hala dolmamış 6 aylık öğrenci vizem var ve 3 ay önce oturum iznimi aldım. Vizemi yeniletmem gerekiyor mu Almanya'da kaldığım süreci yoksa oturum izni ile seyahat edebiliyor muyum? Bu konuda bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Çok sağolun.
Vizeniz artık geçersiz. Geçerli olan elektronik oturum kartınız. Dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz kartınız elinizde ise.

solow

Re: Oturum izni ve vize

Mesaj gönderen solow » Cum Mar 04, 2022 9:37 pm

ozcartman yazdı: Prş Mar 03, 2022 9:46 pm Vizeniz artık geçersiz. Geçerli olan elektronik oturum kartınız. Dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz kartınız elinizde ise.
Evet oturum kartım elime ulaştı. Çok emin olamadım yeterli olup olmadığına dair, çok sağolun bilgilendirme için.