Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist ödeme başarısız

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametpmk

Uni assist ödeme başarısız

Mesaj gönderen sametpmk » Pzr Şub 27, 2022 9:38 pm

1 saat önce bi başlık daha açmıştım. Ödeme işlemlerini yaptım ama para hesabımdan gitmedi demiştim. Şimdi uni assist ten mail geldi ödeme başarısız olmuş. Sebebini anlayamadım. Akbank banka kartıyla pazar saat 19.00 gibi yaptım işlemleri.

Başarısız olmasının nedeni Banka kartı olmasından mı kaynaklı sizce? Burada sorduğumda banka kartı da olur demişti birisi .Ama bir kaç yerde kredi kartı olması gerektiğini söyleyen gördüm.

Pazar günü saat 19 da ödemeyi yaptığım için sorun çıkmış olabilir mi ? Bundan kanyaklı olduğunu düşünmüyorum ama almanların pazar günleri izinli olmasından dolayı biraz şüphelendim.

Bilgisi ve deneyimi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

selena

Re: Uni assist ödeme başarısız

Mesaj gönderen selena » Pzr Şub 27, 2022 10:23 pm

sametpmk yazdı: Pzr Şub 27, 2022 9:38 pm 1 saat önce bi başlık daha açmıştım. Ödeme işlemlerini yaptım ama para hesabımdan gitmedi demiştim. Şimdi uni assist ten mail geldi ödeme başarısız olmuş. Sebebini anlayamadım. Akbank banka kartıyla pazar saat 19.00 gibi yaptım işlemleri.

Başarısız olmasının nedeni Banka kartı olmasından mı kaynaklı sizce? Burada sorduğumda banka kartı da olur demişti birisi .Ama bir kaç yerde kredi kartı olması gerektiğini söyleyen gördüm.

Pazar günü saat 19 da ödemeyi yaptığım için sorun çıkmış olabilir mi ? Bundan kanyaklı olduğunu düşünmüyorum ama almanların pazar günleri izinli olmasından dolayı biraz şüphelendim.

Bilgisi ve deneyimi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Teşekkürler.
Yurtdışına açık bir kredi kartıyla denemenizi tavsiye ederim. Günün ve saatin bir önemi yoktur. Ben de mesai saatleri dışında yapmıştım.

sametpmk

Mesaj gönderen sametpmk » Pzr Şub 27, 2022 10:38 pm

selena yazdı: Pzr Şub 27, 2022 10:23 pm Yurtdışına açık bir kredi kartıyla denemenizi tavsiye ederim. Günün ve saatin bir önemi yoktur. Ben de mesai saatleri dışında yapmıştım.
Tamamdır deneyeceğim Teşekkürler.

sametpmk

Mesaj gönderen sametpmk » Pzt Şub 28, 2022 12:54 pm

selena yazdı: Pzr Şub 27, 2022 10:23 pm Yurtdışına açık bir kredi kartıyla denemenizi tavsiye ederim. Günün ve saatin bir önemi yoktur. Ben de mesai saatleri dışında yapmıştım.
bugün kredi kartıyla denedim ve oldu teşekkürler tekrardan.Birşey sormak istiyorum. Kabul yada şartlı kabul alırsam bu bana posta yoluyla mı geliyor yoksa digital hali mi?

Uni assite Sokak adı ve ev numaram yazılı ama daire no yazılı değil bi sıkıntı çıkar mı ?

selena

Mesaj gönderen selena » Pzt Şub 28, 2022 2:39 pm

sametpmk yazdı: Pzt Şub 28, 2022 12:54 pm bugün kredi kartıyla denedim ve oldu teşekkürler tekrardan.Birşey sormak istiyorum. Kabul yada şartlı kabul alırsam bu bana posta yoluyla mı geliyor yoksa digital hali mi?

Uni assite Sokak adı ve ev numaram yazılı ama daire no yazılı değil bi sıkıntı çıkar mı ?
Merhaba tekrardan, benim şartlı kabulümde unı assist değil okulum benle iletişime geçmişti mail yoluyla. Belgelerimi mailden göndermişlerdi. Postayla değil. Sizin okulunuz posta kullanıcak olursa size zaten kabulde belirtirler ,siz de o zaman tam adresinizi verirsiniz:)