Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist ödeme

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sametpmk

Uni assist ödeme

Mesaj gönderen sametpmk » Pzr Şub 27, 2022 7:37 pm

Uni assiste belgelerimi yükledikten sonra ödeme işlemine geçtim.Kart bilgilerimi ve telefona gelen şifreyi girdim.Şifreyi kabul etti ve ödeme onaylandı dedi.Lakin para hala hesabımda ve bana herhangi bir mesaj gelmedi. Bu normal mi? Normalse ödeme işlemi tahmini ne kadar sürer? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.Teşekkürler.

sametpmk

Re: Uni assist ödeme

Mesaj gönderen sametpmk » Pzr Şub 27, 2022 9:39 pm

Arkadaşlar ödemem başarısız oldu yeni başlık açtım ilgilenenler bakabilir.

selena

Re: Uni assist ödeme

Mesaj gönderen selena » Pzr Şub 27, 2022 10:21 pm

sametpmk yazdı: Pzr Şub 27, 2022 7:37 pm Uni assiste belgelerimi yükledikten sonra ödeme işlemine geçtim.Kart bilgilerimi ve telefona gelen şifreyi girdim.Şifreyi kabul etti ve ödeme onaylandı dedi.Lakin para hala hesabımda ve bana herhangi bir mesaj gelmedi. Bu normal mi? Normalse ödeme işlemi tahmini ne kadar sürer? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.Teşekkürler.
Merhaba, ödeme onaylandığına dair bir mail almanız gerekiyor. Unı assist tarafından payment confirmation başlıklı bir mail. Eğer onu aldıysanız sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Banka kartı kullandıysanız para da çekilicektir.