Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hazırlıktan Sonra Oturum Yenileme

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Muhendis

Hazırlıktan Sonra Oturum Yenileme

Mesaj gönderen Muhendis » Cum Şub 25, 2022 2:02 am

Arkadaşlar şartlı kabul ile master için gitmek istiyorum. Çözemediğim bir nokta var. Dil hazırlık sınıfını okurken bloke hesabım olacak ama dil hazırlığı bitirdikten sonra tekrar oturum yenilemeye gittiğimde tekrar bir 10k küsür Euro param olamayacağı için çalışmayı ve bloke hesap yerine oturum yenilemek için bunu göstermeyi planlıyorum. Sorum şu ben dil hazırlıktan sonra oturum yenilemeye giderken çalışma iznim olmayacağı için bir yerde de çalışan olarak görünemem. Bu durumda oturumu nasıl yenileyebilirim ki? Sonuçta çalışma izni hazırlıktan sonra oturum yenilerken verilmiyor mu? Çalışma iznini hazırlığı bitirdikten sonra alacağım çünkü. Bu nasıl olacak? Umarım sorumu anlamışsınızdır.

nanesizlimonata

Re: Hazırlıktan Sonra Oturum Yenileme

Mesaj gönderen nanesizlimonata » Cum Şub 25, 2022 4:28 pm

Soru biraz karmaşık ama bu durumda tekrar bloke hesaba para koyman ya da garantör belgesi çıkartman lazım. Hazırlık öğrencisiyken çalışma izni olmuyor diye biliyorum genellikle. Öğrenciyken de izin verilen saat aralığında bahsi geçen miktarları kazanmak için iyi bir mesleğin olması lazım.

Muhendis

Re: Hazırlıktan Sonra Oturum Yenileme

Mesaj gönderen Muhendis » Pzr Şub 27, 2022 2:39 pm

Bu konuda tecrübeli arkadaşlar cevap verebilirlerse çok sevinirim.