Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Expatrio Cohort Go (Bloke Hesap)

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
sincap

Expatrio Cohort Go (Bloke Hesap)

Mesaj gönderen sincap » Cum Şub 04, 2022 12:39 am

Merhabalar,

Expatrio ile bloke hesap açmak istediğimde Cohort Go ve International Bank Transfer olarak iki seçenek çıkıyor ve ikisinde de Euro seçeneği mevcut. Bu durumda hangisini seçmem gerekiyor? Türkiye'deki Euro hesabımdan direkt SWIFT yapmak istiyorum, Cohort Go uygun olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

eatak

Re: Expatrio Cohort Go (Bloke Hesap)

Mesaj gönderen eatak » Pzt Şub 07, 2022 11:36 am

sincap yazdı: Cum Şub 04, 2022 12:39 am Merhabalar,

Expatrio ile bloke hesap açmak istediğimde Cohort Go ve International Bank Transfer olarak iki seçenek çıkıyor ve ikisinde de Euro seçeneği mevcut. Bu durumda hangisini seçmem gerekiyor? Türkiye'deki Euro hesabımdan direkt SWIFT yapmak istiyorum, Cohort Go uygun olur mu?

Şimdiden teşekkür ederim.
normal bankandan swift yapacaksan, yukarıdaki EUR olan seçeneği seçebilirsin. Alttaki üniversite ve dil okulu hariç olanlar için, onlar da transfergo veya transferwise gibi aracı şirketleri kullanarak gönderebiliyorlar alttaki seçenekte.

sincap

Mesaj gönderen sincap » Cmt Şub 12, 2022 8:22 pm

eatak yazdı: Pzt Şub 07, 2022 11:36 am normal bankandan swift yapacaksan, yukarıdaki EUR olan seçeneği seçebilirsin. Alttaki üniversite ve dil okulu hariç olanlar için, onlar da transfergo veya transferwise gibi aracı şirketleri kullanarak gönderebiliyorlar alttaki seçenekte.
çok teşekkür ederim

buse.sarica

Mesaj gönderen buse.sarica » Pzr Şub 13, 2022 12:10 am

merhaba dedeniz mi acaba euro hesabınızdan transfer yapmayı ? ben iş bankasından yapamadım maalesef bu ibanda bir banka yoktur bildirimini aldım :/ bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba

sincap

Mesaj gönderen sincap » Pzr Şub 13, 2022 1:39 am

buse.sarica yazdı: Pzr Şub 13, 2022 12:10 am merhaba dedeniz mi acaba euro hesabınızdan transfer yapmayı ? ben iş bankasından yapamadım maalesef bu ibanda bir banka yoktur bildirimini aldım :/ bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba
evet benim oldu cohort go ile. garanti bankası Euro hesabımdan swift ile hallettim, bana gelen iban Londra adresliydi

buse.sarica

Mesaj gönderen buse.sarica » Pzr Şub 13, 2022 2:38 pm

anladımm peki ne kadar sürdü parayı aktarmak ve kaç para swift ücreti aldılar acaba

sincap

Mesaj gönderen sincap » Sal Şub 22, 2022 1:26 pm

buse.sarica yazdı: Pzr Şub 13, 2022 2:38 pm anladımm peki ne kadar sürdü parayı aktarmak ve kaç para swift ücreti aldılar acaba
3 iş günü sürdü. yaklaşık 500 tl diye hatırlıyorum