Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya'da 25 yaş üstü öğrenciler için ideal kredi kartı seçimi

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
avci

Almanya'da 25 yaş üstü öğrenciler için ideal kredi kartı seçimi

Mesaj gönderen avci » Pzt Oca 24, 2022 11:44 pm

Arkadaşlar, Almanya'ya geleli neredeyse 1 ay oldu. N26 dan banka kartını çıkardım ve bir kredi kartı da almak istiyorum. 25 yaşına yeni girdim ve duyduğum kadarıyla sparkasse bankası 25 yaşını geçen kişilerden aylık ücret alıyor diye duydum. Bundan dolayı aylık ücret istemeyen bir kredi kartı arıyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Benden ziyade birçok kişiye de yardımcı olabilecek bir başlık olabilir. Almanya'ya gelen bir öğrenci hangi bankayi tercih etmeli ve kredi kartı alma süreçleri vb. sorulara tecrübeli arkadaşlar vasıtasıyla iyi bir cevap bulunabilir. Şimdiden teşekkürler.

benjamin21

Re: Almanya'da 25 yaş üstü öğrenciler için ideal kredi kartı seçimi

Mesaj gönderen benjamin21 » Pzr Oca 30, 2022 10:17 pm

Advanzia var. ben onu kullanıyorum. Ref linki ile üye olursanız iki tarafa da en son 60 euro ekliyordu bakiyesine diye biliyorum. Tabi buraya yazamıyorum diye biliyorum linki.
Eğer tanıdık birinden bulursanız ikiniz faydalanın. Sevgiler