Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Forum Vize Sayfasina Dönüsmüs

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
duisburger

Forum Vize Sayfasina Dönüsmüs

Mesaj gönderen duisburger » Pzt Oca 17, 2022 11:50 pm

Bilen bilir belki, sitenin en eski üyelerindenim. Siteye vefa borcumu ödemek icin arada girip sorulara bakiyorum. Bir kac aydir siteye girememistim ama bugün baktigimda bayagi sasirdim. Sitede son haftalarda acilan basliklarin %90 i vize ile alakali. Bu durum hali hazirda Almanya da olan tecrübeli üyeleri siteden uzaklastirabilir. Yöneticilerimizin bu duruma bir el atmasi lazim bence. Vize ani defteri vs konular belirli sabit basliklarda toplanirsa iyi olur.

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Forum Vize Sayfasina Dönüsmüs

Mesaj gönderen tunuzn » Sal Oca 18, 2022 1:22 am

duisburger yazdı: Pzt Oca 17, 2022 11:50 pm Bilen bilir belki, sitenin en eski üyelerindenim. Siteye vefa borcumu ödemek icin arada girip sorulara bakiyorum. Bir kac aydir siteye girememistim ama bugün baktigimda bayagi sasirdim. Sitede son haftalarda acilan basliklarin %90 i vize ile alakali. Bu durum hali hazirda Almanya da olan tecrübeli üyeleri siteden uzaklastirabilir. Yöneticilerimizin bu duruma bir el atmasi lazim bence. Vize ani defteri vs konular belirli sabit basliklarda toplanirsa iyi olur.
Genelde zaten hep aynı sorular soruluyor. Keşke önceki yazılanları okusalar.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Oca 18, 2022 11:20 am

Elestiri icin tesekkürler. Benim de gözüme batmaya baslamisti. Önlem almaya calisacagiz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Oca 19, 2022 1:26 am

Gercekten de bayagi ayri ayri vize basliklari acilmis. Vizeyle ilgili sorulari genel bir baslikta toplamak icin bugün 4 tane basligi kitledim. Maalesef bir süre daha böyle devam edecegiz gibi.
www.deutschstudent.com

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Cum Oca 21, 2022 6:38 am

Umarim bir ise yarar.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ağu 21, 2022 11:13 pm

Vize basvuru dönemi yine cok artti haliyle ama vizeyle ilgili sorulari belli basliklar altinda yöneltirsek sevinirim.
www.deutschstudent.com