Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Öznel Yorumlarınız

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Bumbum

Öznel Yorumlarınız

Mesaj gönderen Bumbum » Cmt Oca 08, 2022 5:33 pm

Arkadaşlar nihayet vize zamanım geldi çattı. Vizelerin nasıl sonuçlanacağını tabii ki kestiremeyiz ama ben sizlerin kişisel düşüncelerinizi almak istiyorum. Ben 36f vizesi için başvurdum. Bir üniversitenin dil kursuna "Aufnahmetest" şartıyla kabul aldım. 2020 yılında liseden mezun oldum. Sınav puanım 470. Not ortalamam 93. Şartlı kabulüm bulunmuyor. B1 Almancam ve B2 ingilizce belgem mevcut. Üni kaydı daha sonra yapacağını söylediği için istenilen belgeler kısmında bir eksiğim var(kayıt belgesi). İnformatik okumak istiyorum. Liseden robotik kulüp kaptanı olduğuma dair bir yazı aldım güçlendirmek için. Vize türünün uygunluğu kafamı çok karıştırıyor. Sizden ricam daha önce vize tecrübeniz olduysa bana kabul/red öznel görüşlerinizi bildirmeniz olacak. Şimdiden Teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Öznel Yorumlarınız

Mesaj gönderen tunuzn » Pzr Oca 09, 2022 3:49 am

Bumbum yazdı: Cmt Oca 08, 2022 5:33 pm Arkadaşlar nihayet vize zamanım geldi çattı. Vizelerin nasıl sonuçlanacağını tabii ki kestiremeyiz ama ben sizlerin kişisel düşüncelerinizi almak istiyorum. Ben 36f vizesi için başvurdum. Bir üniversitenin dil kursuna "Aufnahmetest" şartıyla kabul aldım. 2020 yılında liseden mezun oldum. Sınav puanım 470. Not ortalamam 93. Şartlı kabulüm bulunmuyor. B1 Almancam ve B2 ingilizce belgem mevcut. Üni kaydı daha sonra yapacağını söylediği için istenilen belgeler kısmında bir eksiğim var(kayıt belgesi). İnformatik okumak istiyorum. Liseden robotik kulüp kaptanı olduğuma dair bir yazı aldım güçlendirmek için. Vize türünün uygunluğu kafamı çok karıştırıyor. Sizden ricam daha önce vize tecrübeniz olduysa bana kabul/red öznel görüşlerinizi bildirmeniz olacak. Şimdiden Teşekkürler...
Relax olmak?