Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil okulu vizesi için bloke hesap hakkında

DS'ye uye olmanin getirdigi avantajlar...
emrahgur

Dil okulu vizesi için bloke hesap hakkında

Mesaj gönderen emrahgur » Çrş Oca 05, 2022 1:21 pm

Merhaba arkadaşlar, çalışma amaçlı il etapta 3 aylık yoğunlaştırılmış dil kursu vizesine başvuru yapmayı düşünüyorum ancak bloke hesapta bulundurmam gereken para eksik, vize mülakatından sonra bloke hesabı tamamlamam için bana belirli bir süre tanınır mı acaba? En azından parayı tamamlama sürecimde vizeyle alakalı gerekli işlemleri aradan çıkarmak istiyorum. :?

umutt_cobann

Re: Dil okulu vizesi için bloke hesap hakkında

Mesaj gönderen umutt_cobann » Çrş Oca 05, 2022 2:12 pm

emrahgur yazdı: Çrş Oca 05, 2022 1:21 pm Merhaba arkadaşlar, çalışma amaçlı il etapta 3 aylık yoğunlaştırılmış dil kursu vizesine başvuru yapmayı düşünüyorum ancak bloke hesapta bulundurmam gereken para eksik, vize mülakatından sonra bloke hesabı tamamlamam için bana belirli bir süre tanınır mı acaba? En azından parayı tamamlama sürecimde vizeyle alakalı gerekli işlemleri aradan çıkarmak istiyorum. :?
vizede gösterilen bloke hesap belgesi para tamamlandıktan hemen sonra oluşturuluyor ,aksi halde gerekli miktar yazıyor (fintiba ) .bloke hesabı tamamlanmadan giren bir arkadaşım eksik belge talebinde bulundu , 1 ay süre verdiler halletti

Bekop

Re: Dil okulu vizesi için bloke hesap hakkında

Mesaj gönderen Bekop » Pzr Nis 16, 2023 11:57 pm

emrahgur yazdı: Çrş Oca 05, 2022 1:21 pm Merhaba arkadaşlar, çalışma amaçlı il etapta 3 aylık yoğunlaştırılmış dil kursu vizesine başvuru yapmayı düşünüyorum ancak bloke hesapta bulundurmam gereken para eksik, vize mülakatından sonra bloke hesabı tamamlamam için bana belirli bir süre tanınır mı acaba? En azından parayı tamamlama sürecimde vizeyle alakalı gerekli işlemleri aradan çıkarmak istiyorum. :?
Merhaba, sağlık sigortasını nasıl yaptınız?