Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ÖSD A2 sprechen

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
janeeyre

ÖSD A2 sprechen

Mesaj gönderen janeeyre » Sal Ara 21, 2021 11:58 pm

Arkadaşlar merhaba birkaç gün sonra Ösd A2 sınavına gireceğim sınav örneklerini inceledim ama güncel olduklarından emin değilim daha önce bu sınava girmiş olanlar özellikle sprechen kısmı için deneyimlerini ve tavsiyelerini bu baslık altına yazabilir mi? Teşekkürler

umutt_cobann

Re: ÖSD A2 sprechen

Mesaj gönderen umutt_cobann » Çrş Ara 22, 2021 3:31 pm

janeeyre yazdı: Sal Ara 21, 2021 11:58 pm Arkadaşlar merhaba birkaç gün sonra Ösd A2 sınavına gireceğim sınav örneklerini inceledim ama güncel olduklarından emin değilim daha önce bu sınava girmiş olanlar özellikle sprechen kısmı için deneyimlerini ve tavsiyelerini bu baslık altına yazabilir mi? Teşekkürler
9 aralıkta a2 sınavına girdim beşiktaşta , öncelikle sınav örnek denemeyle nerdeyse aynı . sprechen kısmında ilk olarak temalarla kendimizi tenıtmamızı istiyorlardı temalardan aklıma gelen familie , musık , schule gibi tahmin edilebilir şeyler zaten mülakat hocalarının olduğu odaya alınmadan önce senle partnerin sınava girdiğiniz sınıfta 15 DK boyunca ön hazırlık metni yazıyorsnuz . partnerinle beraber bir tatil düzenlememizi istiyorlardı birbirinize soru soruyorsunuz ve cevaplıyorsunuz o kadar . pek de kasmana gerek yok odaklanırsan geçeceğini düşünüyorum ,şimdiden başarılar .

janeeyre

Re: ÖSD A2 sprechen

Mesaj gönderen janeeyre » Çrş Ara 22, 2021 5:37 pm

umutt_cobann yazdı: Çrş Ara 22, 2021 3:31 pm 9 aralıkta a2 sınavına girdim beşiktaşta , öncelikle sınav örnek denemeyle nerdeyse aynı . sprechen kısmında ilk olarak temalarla kendimizi tenıtmamızı istiyorlardı temalardan aklıma gelen familie , musık , schule gibi tahmin edilebilir şeyler zaten mülakat hocalarının olduğu odaya alınmadan önce senle partnerin sınava girdiğiniz sınıfta 15 DK boyunca ön hazırlık metni yazıyorsnuz . partnerinle beraber bir tatil düzenlememizi istiyorlardı birbirinize soru soruyorsunuz ve cevaplıyorsunuz o kadar . pek de kasmana gerek yok odaklanırsan geçeceğini düşünüyorum ,şimdiden başarılar .
Çook teşekkür ederim. Sanırım sınav örnekleriyle aynı hala. Ben de bu konsepte göre hazırlanmıştım zaten. Bu arada bu konuyu dün Youtube yorumlarında da konuşmuştuk yarım kalmıştı iyi bi tesadüf oldu burada da karşılaştığımız teşekkürler:D