Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

90 lise diploma puanı c1 dil seviyesi ama farklı bölüme yerleştim tekrar sınava girmeli miyim?

Study in Germany
dilanadiguzel1

90 lise diploma puanı c1 dil seviyesi ama farklı bölüme yerleştim tekrar sınava girmeli miyim?

Mesaj gönderen dilanadiguzel1 » Cmt Ara 11, 2021 11:13 am

arkadaşlar merhaba
Ben genetik bölümü kazandım. Almanya'da psikoloji okumak istiyorum. Genetik kazandığım belgeyle okula başvuru yapabilir miyim? Genetik kazandığım sene psikolojiye de yetiyordu puanım o seneki veya önceki seneki tm puanımla başvuru yapabiliyor muyum yoksa illa psikoloji yerleştirme sonucu mu gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim..

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: 90 lise diploma puanı c1 dil seviyesi ama farklı bölüme yerleştim tekrar sınava girmeli miyim?

Mesaj gönderen tunuzn » Cmt Ara 11, 2021 9:02 pm

dilanadiguzel1 yazdı: Cmt Ara 11, 2021 11:13 am arkadaşlar merhaba
Ben genetik bölümü kazandım. Almanya'da psikoloji okumak istiyorum. Genetik kazandığım belgeyle okula başvuru yapabilir miyim? Genetik kazandığım sene psikolojiye de yetiyordu puanım o seneki veya önceki seneki tm puanımla başvuru yapabiliyor muyum yoksa illa psikoloji yerleştirme sonucu mu gerekli yardımcı olursanız çok sevinirim..
Piskolojiye yakın bölüm olmalı. Nc puanınızın da yüksek olması lazım çünkü piskoloji seçiyorsunuz