Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vizeye Ekledikleri Not!!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Eeco

Vizeye Ekledikleri Not!!!

Mesaj gönderen Eeco » Çrş Kas 24, 2021 3:17 pm

Merhaba Arkadaşlar. Benim vizemde bu yazı(resim ekledim) var. Anlamadığım kısım şartlı kabül aldığım üniversitenin bulunduğu şehrin posta kodu yazılmış(SprachK / Studium, In 33098). Bunun anlamı ne ? Şimdi ben dil eğitimimi bu şehirden başka bir şehirde (farklı eyalet) alamazmıyım? 6 aylık vize verilmiş ben yabancılar dairesine başvuracam vizeyi uzatmak için sadece bu şehirdeki yabancılar dairesinemi başvurmam gerekiyo? Vizeye posta kodu yazılan şehirde ikamet etmem zorunlumu?
Ben başka bir eyalette bulunan dil kursuna gitmek istiyorum ve orada ikamet edip oradaki yabancılar dairesine başvuracaktım ama vizede şartlı kabül aldığım üniversitenin bulunduğu şehrin posta kodunu yazmaları kafamı çok karıştırdı, sanki sadece orada dil eğitimi alınabilir gibi. Böyle bir durumla karşılaşan varmı yardımcı olurmusunuz ?? Çok teşekkür ederim🙏
Dosya ekleri
IMG_20211028_161008_HHT-02.jpeg

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Vizeye Ekledikleri Not!!!

Mesaj gönderen tunuzn » Çrş Kas 24, 2021 6:39 pm

Bende o yok direk uzatilabilir yaziyor. Şartlı kabul almıştım ben de

Eeco

Re: Vizeye Ekledikleri Not!!!

Mesaj gönderen Eeco » Prş Kas 25, 2021 1:42 pm

tunuzn yazdı: Çrş Kas 24, 2021 6:39 pm Bende o yok direk uzatilabilir yaziyor. Şartlı kabul almıştım ben de
Burada uzatabilir diye bir ibarede yok