Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

WG

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: WG

Mesaj gönderen tunuzn » Cum Kas 19, 2021 10:13 pm

tahaanilt yazdı: Cum Kas 19, 2021 9:46 pm inanıyorum zaten sıkıntı yok. Ama benim neyi yanlış yaptığımı anlayamadım wg.gesucht diye bir site var SCHUFA istiyor çoğu insan yani ilana öyle yazmışlar benim de bir kredi geçmişim yok o yüzden doğru düzgün bilgi veremiyorum banka hesabı açmaya çalıştım vergi numarası istediler vergi numarası istedim oturum kaydını yaptıktan 6 hafta sonra adrese gönderiyoruz dediler yani her şey birbirine bağlandı anlayacağın. Ama cevap vermemelerinin tek sebebi o mu onu da bilmiyorum ondan dert ettim yoksa elbet cevap vermişlerdir sana
Hocam ben size konuşun diyorum sadece. Ben Commerzbanktan Giro kontoyu daha vergi numarası olmadan yaptım. Kadın bana o olmadan olmaz falan dedi sonra yaptı. SCHUFA isteyenleri de arayınca hallediyorsunuz. Neyse siz beni dinlemeyin bildiğinizi yapın böyle giderse hiçbir şey yapamazsınız zaten. Konuşmaya mı korkuyorsunuz anlamadım ki?

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Cmt Kas 20, 2021 1:33 am

tahaanilt yazdı: Cum Kas 19, 2021 9:46 pm inanıyorum zaten sıkıntı yok. Ama benim neyi yanlış yaptığımı anlayamadım wg.gesucht diye bir site var SCHUFA istiyor çoğu insan yani ilana öyle yazmışlar benim de bir kredi geçmişim yok o yüzden doğru düzgün bilgi veremiyorum banka hesabı açmaya çalıştım vergi numarası istediler vergi numarası istedim oturum kaydını yaptıktan 6 hafta sonra adrese gönderiyoruz dediler yani her şey birbirine bağlandı anlayacağın. Ama cevap vermemelerinin tek sebebi o mu onu da bilmiyorum ondan dert ettim yoksa elbet cevap vermişlerdir sana
SCHUFA'ya çok takılma hocam o nerdeyse her ilanda sabit.

tahaanilt

Mesaj gönderen tahaanilt » Pzt Kas 22, 2021 11:08 am

tunuzn yazdı: Cum Kas 19, 2021 10:13 pm Hocam ben size konuşun diyorum sadece. Ben Commerzbanktan Giro kontoyu daha vergi numarası olmadan yaptım. Kadın bana o olmadan olmaz falan dedi sonra yaptı. SCHUFA isteyenleri de arayınca hallediyorsunuz. Neyse siz beni dinlemeyin bildiğinizi yapın böyle giderse hiçbir şey yapamazsınız zaten. Konuşmaya mı korkuyorsunuz anlamadım ki?
niye öneriyi dikkate almayayim ki 35 kişiye mesaj attım 4'ü geri dönüş yaptı üçü olumsuzdu zaten. Yani olumsuz olsa da geri dönüş alamıyorum. Asla geri dönüş alınmaz diye bir şey demedim. Aramayınca takmiyorlar da demedim başıma geleni anlattım. Olumsuz geri dönüş alsam önüme bakicam zaten. Bana da bankadaki kadın o olmadan olmaz dedi sonra başka bankaya gittim yapayım dedi Çarşamba belgeleri verdim Cuma gittim ne oldu diye daha belgeleri göndermemişler. Salı göndeririz sonra posta olarak haber veririz dediler. Yani benim işlerimdeki aksaklik umarim hic kimsenin başına gelmez ben kendi başıma geleni anlatıyorum Almanya'ya gelmeyin ev bulamazsiniz sokakta kalirsiniz demiyorum

tahaanilt

Mesaj gönderen tahaanilt » Pzt Kas 22, 2021 11:09 am

ozcartman yazdı: Cmt Kas 20, 2021 1:33 am SCHUFA'ya çok takılma hocam o nerdeyse her ilanda sabit.
haklısınizdir hocam. Ben geri dönüş alamayinca neden aramaya basladim e-bay'de daha çok geri dönüş aldım oraya yoğunlaşmaya başladım şu an.

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Pzt Kas 22, 2021 8:49 pm

tahaanilt yazdı: Pzt Kas 22, 2021 11:08 am niye öneriyi dikkate almayayim ki 35 kişiye mesaj attım 4'ü geri dönüş yaptı üçü olumsuzdu zaten. Yani olumsuz olsa da geri dönüş alamıyorum. Asla geri dönüş alınmaz diye bir şey demedim. Aramayınca takmiyorlar da demedim başıma geleni anlattım. Olumsuz geri dönüş alsam önüme bakicam zaten. Bana da bankadaki kadın o olmadan olmaz dedi sonra başka bankaya gittim yapayım dedi Çarşamba belgeleri verdim Cuma gittim ne oldu diye daha belgeleri göndermemişler. Salı göndeririz sonra posta olarak haber veririz dediler. Yani benim işlerimdeki aksaklik umarim hic kimsenin başına gelmez ben kendi başıma geleni anlatıyorum Almanya'ya gelmeyin ev bulamazsiniz sokakta kalirsiniz demiyorum
Hocam size ben söyledim hatanızı daha anlatmayacağım kusura bakmayın.

ozcartman

Mesaj gönderen ozcartman » Sal Kas 23, 2021 1:13 am

tahaanilt yazdı: Pzt Kas 22, 2021 11:09 am haklısınizdir hocam. Ben geri dönüş alamayinca neden aramaya basladim e-bay'de daha çok geri dönüş aldım oraya yoğunlaşmaya başladım şu an.
Ben dedim alırsınız diye. Gördünüz mü?

aysemerve286

Mesaj gönderen aysemerve286 » Sal Nis 04, 2023 10:06 am

Merhaba Taha,

Mainz da WG arıyorum Wg ile ilgili o siteye baktım ama sana da sormak istedim.

Cok tesekkurler simdiden