Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu değiştirmek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
karbonaterol

Dil kursu değiştirmek

Mesaj gönderen karbonaterol » Cum Eki 22, 2021 6:12 pm

Arkadaşlar merhaba, vizem geldi ancak wuppertal üni dil kursundan kayıt belgesi alıp vizede bunu göstermeme rağmen bazı sebeplerden ötürü kaydım iptal oldu. Açıklanabilir sebepler ancak buraya yazarsam çok uzun sürecek. Dolayısıyla vizede belirttiğim dil kursuna gidemiyorum ve bazı başlıklarda oturum almadan dil kursunun değiştirilmesinin olamayacağı yazılı. Ancak ben daha bırakın oturum almayı almanyaya bile gidemedim. Ne yapmalıyım? Acaip stresliyim ve ne yapacagimi bilmiyorum.

Depressionman

Re: Dil kursu değiştirmek

Mesaj gönderen Depressionman » Cmt Eki 23, 2021 6:42 pm

Arkadaşlar herkese iyi forumlar diliyorum hazır bu başlık açılmışken benimde bir sorum olacak ben TU Clausthaul'a dil okulu kaydı yaptırdım lakin. Başka bir şehirde akrabalarımın yanında özel bir dil okuluna gitmek istiyorum okula mail atsam bu konu hakkında sorunu okula gitmeden çözebilir miyim ? Beni aydınlatacak dostlarımı bekliyorum.

karbonaterol

Mesaj gönderen karbonaterol » Pzr Eki 24, 2021 12:30 am

karbonaterol yazdı: Cum Eki 22, 2021 6:12 pm Arkadaşlar merhaba, vizem geldi ancak wuppertal üni dil kursundan kayıt belgesi alıp vizede bunu göstermeme rağmen bazı sebeplerden ötürü kaydım iptal oldu. Açıklanabilir sebepler ancak buraya yazarsam çok uzun sürecek. Dolayısıyla vizede belirttiğim dil kursuna gidemiyorum ve bazı başlıklarda oturum almadan dil kursunun değiştirilmesinin olamayacağı yazılı. Ancak ben daha bırakın oturum almayı almanyaya bile gidemedim. Ne yapmalıyım? Acaip stresliyim ve ne yapacagimi bilmiyorum.
up, gürkan bey görebilirseniz ve de konuya hakimseniz cevabınız benim için önemli olacaktır

Depressionman

Mesaj gönderen Depressionman » Pzr Eki 31, 2021 11:04 pm

Up

karbonaterol

Mesaj gönderen karbonaterol » Pzt Kas 01, 2021 1:10 am

Depressionman yazdı: Pzr Eki 31, 2021 11:04 pmUp
Hocam bu arada ben yabancılar dairesine durumu açıklayan bir mail attım ve 3 saat sinra çok kısa bir şekilde evet yapabilirsiniz diye cevap aldım burada kendinizi yemektense oraya yazın belki de benim gibi birkaç saate cevap alırsınız. Yalnız cümleleri ve terimleri çok dikkatli yazın, yarın öbürsü gün dairede bir sıkıntı yaşanırsa kanıt olarak şak diye yapıstirirsiniz

Depressionman

Mesaj gönderen Depressionman » Çrş Kas 03, 2021 10:44 am

Eyvallah hocam