Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Rosetta Stone Dil ogrenmek icin bire bir !!!

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
Ebilfez

Mesaj gönderen Ebilfez » Pzt Mar 07, 2011 4:41 pm

Arkadaslar merhaba bilginin kisisel kalmamasi taraftariyim .Bende olan sizde de olsun sizlerde yararlanin.
Rosetta Stone programi NASA nin kendi calisanlarina dil ogretmek icin gelistirmis oldugu bir program.Tipik yeni dogmus cocuk mantigiyla dili ogretmekte resimlerle ayrica akilda kalici herkeze tafsiye ederim linklerini vericem Tum onde gelen dunya dillerini bu program araciligiyla ogrenebilirsiniz.

torrent linki:" http://isohunt.com/torrent_details/2779 ... ab=summary"

programi kurun ve register later diyiceksiniz surekli daha sonrasinda programa istediginiz dillerin yine assagidaki linkten indirip
bir .iso programi araciligiyla sanal diskte acip rosetta stone de add level diyerek ekliyorsunuz kullanimi kolay bir program ayrica mikrofonla telafuz da yapabiliyorsunuz iyi calismalar dilerim...
Dillerin torrent linki : "http://isohunt.com/torrent_details/2643 ... ab=summary"

yapamayan arkadaslara yardimci olabilirim ... Ozel mesaj atabilirler hic yapamayana uzaktan baglanip ben bile kurabilirim:D

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzt Mar 07, 2011 4:55 pm

daha once rosetta stone almanca egitim setini sitemizden ucretsiz olarak dagitmistik. eve teslim. :)

berqsan

Mesaj gönderen berqsan » Pzt Mar 07, 2011 5:07 pm

verdiginiz linklerden nasil indirecegimizi detayli aciklarsaniz weya Rapidshare gibi linkler seklinde paylasirsaniz seviniriz..

Tesekkurler.

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Pzt Mar 07, 2011 5:08 pm

[quote]serhan45 tarafindan yazilan metin:
daha once rosetta stone almanca egitim setini sitemizden ucretsiz olarak dagitmistik. eve teslim. :)[/quote]

Torrent disinda elinizde kaynak var mi? :)
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Pzt Mar 07, 2011 5:11 pm

gecen yil bir cok alan oldu bu setten. sitede sayfa acmistim.
o sayfaya ad soyad adres numara yazilip gonderiyodu uyeler. bende evlerine kargoyla cd olarak yolluyordum. ama gecen seneydi tabiki o . :)

Ebilfez

Mesaj gönderen Ebilfez » Pzt Mar 07, 2011 5:50 pm

daha once rosetta stone almanca egitim setini sitemizden ucretsiz olarak dagitmistik. eve teslim. :)[/quote]

valla Serhan kardesim gormemisim bole birsey yaptigin icin bende tesekkur ederim gercekten iyi birsey yapmissin valla :D

Ebilfez

Mesaj gönderen Ebilfez » Pzt Mar 07, 2011 5:51 pm

[quote]berqsan tarafindan yazilan metin:
verdiginiz linklerden nasil indirecegimizi detayli aciklarsaniz weya Rapidshare gibi linkler seklinde paylasirsaniz seviniriz..

Tesekkurler.[/quote]

arkadasim utorren programini kuruyorsun pcne daha sonra bu torrent linklerini indirip utorrentle aciyorsun indiriyor o daha sonra pcye kuruyorsun google da kucuk capli bir arastirma yapabilirsin eger olmassa yine yazarsin bana

berqsan

Mesaj gönderen berqsan » Sal Mar 08, 2011 1:01 am

ok hallettim sagol. Ilgilendigin icin tesekkurler.

Serhan_

Mesaj gönderen Serhan_ » Sal Mar 08, 2011 1:33 am

[quote]Ebilfez tarafindan yazilan metin:

valla Serhan kardesim gormemisim bole birsey yaptigin icin bende tesekkur ederim gercekten iyi birsey yapmissin valla :D[/quote]

Tekrardan boyle bisey yapabilirim ama zaman yok. Belki yaz donemine dogru olabilir.

Ebilfez

Mesaj gönderen Ebilfez » Prş Mar 10, 2011 11:22 pm

[quote]Ebilfez tarafindan yazilan metin:

valla Serhan kardesim gormemisim bole birsey yaptigin icin bende tesekkur ederim gercekten iyi birsey yapmissin valla :D[/quote]

Tekrardan boyle bisey yapabilirim ama zaman yok. Belki yaz donemine dogru olabilir.[/quote]

insallah arkadaslar icin cok faydali olacagini dusunuyorum....