Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ankara iData - Vize geliş tarihleri hk.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
zzcck

Re: Ankara iData - Vize geliş tarihleri hk.

Mesaj gönderen zzcck » Cum Eki 08, 2021 10:50 pm

zzcck yazdı: Çrş Eki 06, 2021 5:47 pm Ben de almadım. Haftaya haftaiçi alırım diye umuyorum. Bu hafta tam 4. Hafta olmuştu umutluydum ama beklicez artık.
Ben de bugün mail aldım kargoya verildiğine dair.

mbc9195

Mesaj gönderen mbc9195 » Cum Eki 08, 2021 10:55 pm

İkinizi de tebrik ederim hayırlı olsun, darısı başımıza :)
Ben de 15 eylül’de 41F başvurusu yapmıştım da vizemin ne zaman geleceğini kestirmeye çalışıyorum. Sakıncası yoksa 8 Eylül’de başvurup kargo mesajı gelenler hangi yabancılar dairesine gitmişti başvurunuz söyleyebilir misiniz?

mkv33

Mesaj gönderen mkv33 » Sal Eki 12, 2021 10:30 am

6'sında idata randevum vardı, 7'sinde evraklarımın gönderildiğini takip etmiştim idata sitesinden. Çok uzadığı için Dresden yabancılar dairesine durumumu anlatan ve geciktiğine dair ingilizce bir mail attım Bu sabah cevap geldi.
Gelen cevap:
Ihr Visumantrag erreichte uns erst am 23.09.2021. Eine Entscheidung wird in fünf Tage ergehen sodass Sie sich im Anschluss an die zuständige Auslandsvertretung wenden können.
Çeviri:
Your visa application reached us only on 23.09.2021. A decision will be made in five days so that you can then contact the competent mission abroad.
Yani 7'sinde yollanan belge 23'ünde ellerine ulaşmış. Görünen o ki ay sonuna doğru anca gidebileceğim.

kevinmalone

Mesaj gönderen kevinmalone » Prş Ağu 25, 2022 11:45 am

mkv33 yazdı: Sal Eki 12, 2021 10:30 am 6'sında idata randevum vardı, 7'sinde evraklarımın gönderildiğini takip etmiştim idata sitesinden. Çok uzadığı için Dresden yabancılar dairesine durumumu anlatan ve geciktiğine dair ingilizce bir mail attım Bu sabah cevap geldi.

Yani 7'sinde yollanan belge 23'ünde ellerine ulaşmış. Görünen o ki ay sonuna doğru anca gidebileceğim.
yabancılar dairesinin vize bölümü için ayrı bir adresi var mı acaba ?