Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Düsseldorf NRW toplu taşıma

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
bamabam

Düsseldorf NRW toplu taşıma

Mesaj gönderen bamabam » Sal Eki 05, 2021 5:07 pm

Nrw de veya Düsseldorf ta olan arkadaşlar bende şartlı kabul var ve dil okulunda kayıtlıyım, toplu taşıma için hangi tür aylık bilet almalıyım, veya semester ticket alabiliyor muyum, en mantıklısı nedir, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

jusnum

Re: Düsseldorf NRW toplu taşıma

Mesaj gönderen jusnum » Sal Eki 05, 2021 8:16 pm

bamabam yazdı: Sal Eki 05, 2021 5:07 pm Nrw de veya Düsseldorf ta olan arkadaşlar bende şartlı kabul var ve dil okulunda kayıtlıyım, toplu taşıma için hangi tür aylık bilet almalıyım, veya semester ticket alabiliyor muyum, en mantıklısı nedir, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Ben Münster'deyim ve okula kayıtlı olduğun zaman Nrw'de geçerli semesterticket alabiliyorsun. Aylık bilet nasıl bilmiyorum ama okulun imkanı var sonuçta toplu taşım bedava olacak o nedenle semesterticket alın. Okulunuzun bu konuyla alakalı bir sayfası vardır, nasıl alındığına dair.

bamabam

Mesaj gönderen bamabam » Sal Eki 05, 2021 11:19 pm

jusnum yazdı: Sal Eki 05, 2021 8:16 pm Ben Münster'deyim ve okula kayıtlı olduğun zaman Nrw'de geçerli semesterticket alabiliyorsun. Aylık bilet nasıl bilmiyorum ama okulun imkanı var sonuçta toplu taşım bedava olacak o nedenle semesterticket alın. Okulunuzun bu konuyla alakalı bir sayfası vardır, nasıl alındığına dair.
Hocam şartlı kabulle semester ticket alınıyor mu o kısmı merak ettim, çünkü üniversite ile tam bir bağımız yok ya.

jusnum

Mesaj gönderen jusnum » Çrş Eki 06, 2021 12:14 am

bamabam yazdı: Sal Eki 05, 2021 11:19 pm Hocam şartlı kabulle semester ticket alınıyor mu o kısmı merak ettim, çünkü üniversite ile tam bir bağımız yok ya.
Ah pardon ben genel olarak sordunuz sanmıştım, evet o konuyla alakalı bilgim yok maalesef.

karbonaterol

Mesaj gönderen karbonaterol » Pzt Eki 25, 2021 10:40 pm

bamabam yazdı: Sal Eki 05, 2021 5:07 pm Nrw de veya Düsseldorf ta olan arkadaşlar bende şartlı kabul var ve dil okulunda kayıtlıyım, toplu taşıma için hangi tür aylık bilet almalıyım, veya semester ticket alabiliyor muyum, en mantıklısı nedir, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hocam merhaba ben de düsseldorf veya neuss'ta bir dil kursu bakıyorum gittiğiniz dil kursu neresi, nasıl , önerir misiniz? (Başlık dışında bir soru sormak ban sebebi biliyorum ancak sohpet epey önce sonlanmış umarım banlanmam)