Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Anmeldung farkli iki sehirde.

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
sametbasli

Anmeldung farkli iki sehirde.

Mesaj gönderen sametbasli » Pzr Eki 03, 2021 2:49 am

Selamlar arkadaslar bir sorum var bir türlü ögrenemedigim.
Suan x sehirde oldugumu varsayalim ve yakinimda bir okul bulamayip oturum uzatmak icin kaldigim sehirden uzak bir sehirden kabul aldim . Oturumu suan kaldigim yerde uzatabilir miyim ? yoksa kabul aldigim sehire gidip ordami oturumumu uzatmam gerekicek ? basina böyle birsey gelmis olan yazarsa sevinirim...

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Re: Anmeldung farkli iki sehirde.

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Eki 03, 2021 2:36 pm

Nerede ikametgahin varsa orada uzatabilirsin. Suan zaten bazi üniversiteler uzaktan egitim veriyor, yabancilar dairesine bunu söylersin sorarlarsa. Ama baska eyalette degil sanirim kabul aldigin okul dimi ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

sametbasli

Re: Anmeldung farkli iki sehirde.

Mesaj gönderen sametbasli » Pzr Eki 03, 2021 2:38 pm

Staatsmann yazdı: Pzr Eki 03, 2021 2:36 pm Nerede ikametgahin varsa orada uzatabilirsin. Suan zaten bazi üniversiteler uzaktan egitim veriyor, yabancilar dairesine bunu söylersin sorarlarsa. Ama baska eyalette degil sanirim kabul aldigin okul dimi ?
Evet tamamen farkli bir yerde . Acaba oturum uzatmaya gittigimde bana dermi Kabul aldigin okuldaki eyalete git diye felan ?Yani en azindan 2 yerde kendimi anmeldung yaptirabilir miyim son care olarak?