Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Fintiba için hangi transfer ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Hildegard

Fintiba için hangi transfer ?

Mesaj gönderen Hildegard » Prş Eyl 16, 2021 6:31 pm

Yarın paramı euro hesabıma aktardıktan sonra Fintiba'ya transfer edeceğim. Bu noktada nasıl bir yol izlemem gerek ?

1. Hangi site benim işimi en hızlı ve güvenilir şekilde halleder ?

2. Transfergo'nun işini çok hızlı hallettiğini okudum. Öte yandan Fintiba Transfermate ve Xcurrency gibi siteler ile çalışıyor sanırım. Sizce ne yapmalıyım ?

3. Parayı transfer ettikten sonra vize için gereken belgeyi fintiba üzerinden ne kadar sürede alabilirim ?

4. Vize randevum 22 Eylül'de ve mümkünse bu işi yarın ya da en geç pazartesi halletmek istiyorum. Para aktarımı haftasonu oluyor mu yoksa?

solow

Re: Fintiba için hangi transfer ?

Mesaj gönderen solow » Prş Eyl 16, 2021 7:19 pm

Merhaba,

Paranız şu an Euro mu? Öyleyse hesaptan direkt swift yapmanızı öneririm. Değilse transferwise öneriliyor genellikle.

Hildegard

Mesaj gönderen Hildegard » Prş Eyl 16, 2021 7:41 pm

solow yazdı: Prş Eyl 16, 2021 7:19 pm Merhaba,

Paranız şu an Euro mu? Öyleyse hesaptan direkt swift yapmanızı öneririm. Değilse transferwise öneriliyor genellikle.
Hocam şuan Euro değil ama yarın euro hesabıma aktaracağım. Swift çok uzun sürer mi sizce ?

Hildegard

Mesaj gönderen Hildegard » Prş Eyl 16, 2021 10:10 pm

solow yazdı: Prş Eyl 16, 2021 7:19 pm Merhaba,

Hocam swift yapan birisi paranın karşıya 5 iş gününde gittiğini söylüyor. Ancak benim sadece 2 günüm olacak parayı transfer etmek için. Sizce hangi site üzerinden gerçekleştirmeliyim ?

solow

Mesaj gönderen solow » Prş Eyl 16, 2021 11:07 pm

Benim param Euro olduğundan swift yapmıştım İş Bankası ile ve bir günde gitmişti. Ama paranızı Euro'ya çevirmeden transferwise gibi siteler ile de yapabilirsiniz daha ucuz olur. 22 Eylül'e kadar halledilir ama, ben parayı gönderdikten sonra 1 gün bile olmadan fitiba'dan belgelerimi almıştım.

Hildegard

Mesaj gönderen Hildegard » Prş Eyl 16, 2021 11:14 pm

solow yazdı: Prş Eyl 16, 2021 11:07 pm Benim param Euro olduğundan swift yapmıştım İş Bankası ile ve bir günde gitmişti. Ama paranızı Euro'ya çevirmeden transferwise gibi siteler ile de yapabilirsiniz daha ucuz olur. 22 Eylül'e kadar halledilir ama, ben parayı gönderdikten sonra 1 gün bile olmadan fitiba'dan belgelerimi almıştım.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederimm

Habiba

Mesaj gönderen Habiba » Çrş May 03, 2023 9:45 pm

Swift transfer için ne kadar ücret oluyor? 11400 euro göndersem?
Aynı anda 11400 euro transfer edilir mi?

Kcr.21

Mesaj gönderen Kcr.21 » Pzt Haz 12, 2023 4:05 pm

Merhaba arkadaşlar fintibadan blokeli hesap açtım ve Almanya geldim ve burada bankadan hesap açtım ve şimdi blokeli hesabımı nasıl kullanacağım bilgisi olan var mı ?