Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Hakkında Yardım

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
khszpa

Vize Hakkında Yardım

Mesaj gönderen khszpa » Cmt Eyl 04, 2021 8:00 pm

Merhaba arkadaşlar,

ÖSYM sonuçları açıklamasının ardından hangi vizeyi alacağım konusunda emin olamadım bundan dolayı yardımınızı rica ediyorum.

36F'de ki tüm belgeleri sağlıyorum fakat üniversite başvuru döneminin geçmesinden dolayı (bildiğiniz gibi ülkemizde ÖSYM sonuçları daha sonra açıklanıyor) herhangi bir üniversiteye başvuru yapmadım ve kabul almadım. Yaz dönemi için dil kursundayken orada başvuru yapmak istiyorum. Benim şuanda hangi tür ile başvurumu gerçekleştirmem gerekiyor? 44F mi yoksa 36F mi? Ek olarak üniversite başvuru sürecinde önerileriniz nelerdir?

Kullanıcı avatarı
fingerspitzengefuehl

Re: Vize Hakkında Yardım

Mesaj gönderen fingerspitzengefuehl » Sal Eyl 07, 2021 5:33 am

khszpa yazdı: Cmt Eyl 04, 2021 8:00 pm Merhaba arkadaşlar,

ÖSYM sonuçları açıklamasının ardından hangi vizeyi alacağım konusunda emin olamadım bundan dolayı yardımınızı rica ediyorum.

36F'de ki tüm belgeleri sağlıyorum fakat üniversite başvuru döneminin geçmesinden dolayı (bildiğiniz gibi ülkemizde ÖSYM sonuçları daha sonra açıklanıyor) herhangi bir üniversiteye başvuru yapmadım ve kabul almadım. Yaz dönemi için dil kursundayken orada başvuru yapmak istiyorum. Benim şuanda hangi tür ile başvurumu gerçekleştirmem gerekiyor? 44F mi yoksa 36F mi? Ek olarak üniversite başvuru sürecinde önerileriniz nelerdir?
Ögrenci Adayi Vizesi olabilir, kabul almadiysan.
Kölle Alaaf!
Kimim ben? : viewtopic.php?f=2&t=13686