Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ielts Zorunluluğu

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bebozkir

Ielts Zorunluluğu

Mesaj gönderen bebozkir » Pzr Eyl 05, 2021 3:49 am

Merhabalar dostlar,

Ben lisans eğitimimi %100 ingilizce aldım. (Fizyoterapi ve Rehabilitasyon). İngilizce programlara bakıyorum ve bir kaç üniversiteye mail attım bu yeterli mi diye. Cevap veren hepsi yeterli olacağını söyledi fakat sorum şu: Yeterli demelerine rağmen kabul sırasında ielts sonucumun olmaması beni geriye düşürür mü? 2. Olarak da vize alırken sıkıntı yaratır mı? Tecrübelerinizi paylaşmanızı merakla bekliyorum...

ardaberk

Re: Ielts Zorunluluğu

Mesaj gönderen ardaberk » Pzr Eyl 05, 2021 12:56 pm

bebozkir yazdı: Pzr Eyl 05, 2021 3:49 am Merhabalar dostlar,

Ben lisans eğitimimi %100 ingilizce aldım. (Fizyoterapi ve Rehabilitasyon). İngilizce programlara bakıyorum ve bir kaç üniversiteye mail attım bu yeterli mi diye. Cevap veren hepsi yeterli olacağını söyledi fakat sorum şu: Yeterli demelerine rağmen kabul sırasında ielts sonucumun olmaması beni geriye düşürür mü? 2. Olarak da vize alırken sıkıntı yaratır mı? Tecrübelerinizi paylaşmanızı merakla bekliyorum...
1- ielts sonucu kabul verirkenki oluşturulan sıralamada dikkate alınmıyo. GPA, transkript vs önemli.
2- okul seni ieltssiz kabul ediyosa konsolosluk da edecektir

İyi günler

bebozkir

Re: Ielts Zorunluluğu

Mesaj gönderen bebozkir » Pzr Eyl 05, 2021 5:33 pm

ardaberk yazdı: Pzr Eyl 05, 2021 12:56 pm 1- ielts sonucu kabul verirkenki oluşturulan sıralamada dikkate alınmıyo. GPA, transkript vs önemli.
2- okul seni ieltssiz kabul ediyosa konsolosluk da edecektir

İyi günler
Çok teşekkür ederim cevabınız için. Saygılarımla.