Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap hakkında ayrıntı bir soru

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
gutesgewissen

Bloke hesap hakkında ayrıntı bir soru

Mesaj gönderen gutesgewissen » Pzt Ağu 30, 2021 10:05 am

Bloke hesap hakkında birkaç ciddi sorum var arkadaşlar :

1. Oluşturduğumuz Bloke hesaptaki parayı kullanmak zorunda mıyız ? (Almanya oradan para çekmemi zorunlu tutuyor mu ?)

2. Ben 2 sene master yapacağım. Bloke hesabım eğitim bitene kadar açık kalmak zorunda, değil mi ? (Eğitim bitmeden o hesaptaki parayı çekemiyorum sanırım)

Bloke hesap konusunda deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Re: Bloke hesap hakkında ayrıntı bir soru

Mesaj gönderen tunuzn » Pzt Ağu 30, 2021 10:32 am

gutesgewissen yazdı: Pzt Ağu 30, 2021 10:05 am Bloke hesap hakkında birkaç ciddi sorum var arkadaşlar :

1. Oluşturduğumuz Bloke hesaptaki parayı kullanmak zorunda mıyız ? (Almanya oradan para çekmemi zorunlu tutuyor mu ?)

2. Ben 2 sene master yapacağım. Bloke hesabım eğitim bitene kadar açık kalmak zorunda, değil mi ? (Eğitim bitmeden o hesaptaki parayı çekemiyorum sanırım)

Bloke hesap konusunda deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum
Değil paran bankaya gidiyor otomatik olarak zaten nasıl böyle bir zorunluluk olsun ki?

Yıllık yatıracaksın.

gutesgewissen

Mesaj gönderen gutesgewissen » Pzt Ağu 30, 2021 2:27 pm

tunuzn yazdı: Pzt Ağu 30, 2021 10:32 am Değil paran bankaya gidiyor otomatik olarak zaten nasıl böyle bir zorunluluk olsun ki?

Yıllık yatıracaksın.
Ben iki sene master yapacağım için 2 senelik bir mebla yatıracağımı düşünmüştüm. Yan bu durumda aylık 861 eurodan 1 senelik bir ücret yatıracağım öyle mi ?

Kullanıcı avatarı
tunuzn

Mesaj gönderen tunuzn » Pzt Ağu 30, 2021 10:23 pm

gutesgewissen yazdı: Pzt Ağu 30, 2021 2:27 pm Ben iki sene master yapacağım için 2 senelik bir mebla yatıracağımı düşünmüştüm. Yan bu durumda aylık 861 eurodan 1 senelik bir ücret yatıracağım öyle mi ?
Aynen öyle.