Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hochschule Niederrhein’dan geri dönüş olmaması

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
helegna

Hochschule Niederrhein’dan geri dönüş olmaması

Mesaj gönderen helegna » Sal Ağu 24, 2021 4:06 pm

Merhaba arkadaşlar, kış dönemi için başvuru yaptığım Niederrhein Üniversitesi’nden hala kabul ya da redde dair bir mail almadım. Sizce ümidi kesmeli miyim ya da normalde de bu kadar uzun sürüyor mu bu geri dönüşler hep? Bu okulla beraber iki okula daha başvuru yapmıştım onlar geri dönüş yaptı ama onlara kendi portalları üzerinden başvuru yapmıştım. Okula mail de attım bana sürecin Ağustos ortasına kadar süreceğini söylediler ancak malum Ağustos sonu geldi. Kafam çok karışık.

Eminkucuk

Re: Hochschule Niederrhein’dan geri dönüş olmaması

Mesaj gönderen Eminkucuk » Sal Ağu 24, 2021 4:23 pm

Ben de bekliyorum hala

egecan98

Mesaj gönderen egecan98 » Sal Ağu 24, 2021 6:22 pm

helegna yazdı: Sal Ağu 24, 2021 4:06 pm Merhaba arkadaşlar, kış dönemi için başvuru yaptığım Niederrhein Üniversitesi’nden hala kabul ya da redde dair bir mail almadım. Sizce ümidi kesmeli miyim ya da normalde de bu kadar uzun sürüyor mu bu geri dönüşler hep? Bu okulla beraber iki okula daha başvuru yapmıştım onlar geri dönüş yaptı ama onlara kendi portalları üzerinden başvuru yapmıştım. Okula mail de attım bana sürecin Ağustos ortasına kadar süreceğini söylediler ancak malum Ağustos sonu geldi. Kafam çok karışık.
Ben de HWR Berlin economics and lawdan hala sonuç bekliyorum. Hochschule ler gecikiyo sanırım genelde

helegna

Mesaj gönderen helegna » Cmt Ağu 28, 2021 12:57 am

Bu Cuma’ya kadar mutlaka iyi kötü bir cevap gelir diye düşünmüştüm ay sonu geldiği için ama yok. Siz aldınız mı?

helegna

Mesaj gönderen helegna » Cmt Ağu 28, 2021 12:58 am

Eminkucuk yazdı: Sal Ağu 24, 2021 4:23 pm Ben de bekliyorum hala
Aynı okul mu sizin de?