Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Paderborn

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
halime09

Paderborn

Mesaj gönderen halime09 » Sal Ağu 10, 2021 11:53 am

Merhabalar, Paderborn üniverditesine master şartlı kabul için evrakları mail olarak gönderdim. Ortalama ne kadar sürede cevap geliyor?

gutesgewissen

Re: Paderborn

Mesaj gönderen gutesgewissen » Sal Ağu 10, 2021 3:00 pm

halime09 yazdı: Sal Ağu 10, 2021 11:53 am Merhabalar, Paderborn üniverditesine master şartlı kabul için evrakları mail olarak gönderdim. Ortalama ne kadar sürede cevap geliyor?
Okulunuza ve bölümün kabul kısıtı olup olmamasına göre değişebilen bir süreç Trier Üniversitesine 28 Mayısta başvuru yaptım ve muhtemelen 1 hafta sonra açıklayacaklar. Öte yandan Bayreuth üniversitesi 2 hafta içinde kabul edip master görüşmesine çağırmıştı. Üniversitenin sitesinde kabul sürecinin anlatıldığı sayfada tarihler yazılmış olabilir. Ya da kısaca okula mail atıp öğrenebilirsiniz

halime09

Re: Paderborn

Mesaj gönderen halime09 » Sal Ağu 10, 2021 5:42 pm

gutesgewissen yazdı: Sal Ağu 10, 2021 3:00 pm Okulunuza ve bölümün kabul kısıtı olup olmamasına göre değişebilen bir süreç Trier Üniversitesine 28 Mayısta başvuru yaptım ve muhtemelen 1 hafta sonra açıklayacaklar. Öte yandan Bayreuth üniversitesi 2 hafta içinde kabul edip master görüşmesine çağırmıştı. Üniversitenin sitesinde kabul sürecinin anlatıldığı sayfada tarihler yazılmış olabilir. Ya da kısaca okula mail atıp öğrenebilirsiniz
Teşekkürler.