Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

StudentenWerk Yurt Başvurusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
frem

StudentenWerk Yurt Başvurusu

Mesaj gönderen frem » Cmt Ağu 07, 2021 11:13 pm

Münih’te yurt başvurusunda eğer bu okullarda öğrenci iseniz başvurabilirsiniz ibaresi var, ben yeni kabul aldım daha enroll etmedim. Bu durumdayken de başvuru yapabiliyor muyum ? Kabul yazısı yüklemek de * olarak değil başvuru sırasında. Yine de yüklemem gerekli midir?

benjamin21

Re: StudentenWerk Yurt Başvurusu

Mesaj gönderen benjamin21 » Cmt Ağu 07, 2021 11:39 pm

Sanmiyorum. Erste Semester olarak isaretliyorsunuz zaten

frem

Mesaj gönderen frem » Cmt Ağu 07, 2021 11:41 pm

benjamin21 yazdı: Cmt Ağu 07, 2021 11:39 pm Sanmiyorum. Erste Semester olarak isaretliyorsunuz zaten
Yani enroll sonrası başvurabilirim öyle mi?

benjamin21

Mesaj gönderen benjamin21 » Pzr Ağu 08, 2021 12:05 am

frem yazdı: Cmt Ağu 07, 2021 11:41 pm Yani enroll sonrası başvurabilirim öyle mi?
Yurt icin tabiki de universite kaydindan sonra basvurabilirsiniz ama yer olacagini sanmam. Kabul almadan da basvurabilirsiniz bir sorun cikmaz. Sadece verilen sözlesmeyi onaylamamalisiniz eger orasi olmazsa o kadar.

Ben kendikmicin söyliyim ben de okul kayit teklifini kabul ettikten so ra studentenwerk e basvurmustum yer yoktu. O yüzden özel yurtta kaliyorum daha iyi gerci. Asansör var

keinproblem

Mesaj gönderen keinproblem » Pzt Ağu 09, 2021 7:33 pm

frem yazdı: Cmt Ağu 07, 2021 11:13 pm Münih’te yurt başvurusunda eğer bu okullarda öğrenci iseniz başvurabilirsiniz ibaresi var, ben yeni kabul aldım daha enroll etmedim. Bu durumdayken de başvuru yapabiliyor muyum ? Kabul yazısı yüklemek de * olarak değil başvuru sırasında. Yine de yüklemem gerekli midir?
ben kabul mektubunu alınca başvurdum. sisteme onu yükledim. kısa bir süre sonra eğer waiting listte kalmak istiyorsanız şu sisteme şu şifre ile kayıt olup, enrollment belgenizi yüklemelisiniz diye email attılar. daha okula kayıt olmadığım için yükleyemedim (LMU). Şu anda bekleme listesinde var mıyım yok muyum bilmiyorum ama siz de başvurabilirsiniz yani.