Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tum hala admission’ı bildirmemesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
frem

Tum hala admission’ı bildirmemesi

Mesaj gönderen frem » Sal Ağu 03, 2021 6:01 pm

Merhaba,
Ben 29 mayıs’ta tum management and technology masterına başvurdum belgeler 24 Haziran’da check edildi ama academic check yapılmadı o tarihten bu yana. Gün geçtikçe vize olayım zorlaşıyor zaman yüzünden, sizce mail ile ulaşmam doğru mudur okula?

netline

Re: Tum hala admission’ı bildirmemesi

Mesaj gönderen netline » Sal Ağu 03, 2021 6:03 pm

frem yazdı: Sal Ağu 03, 2021 6:01 pm Merhaba,
Ben 29 mayıs’ta tum management and technology masterına başvurdum belgeler 24 Haziran’da check edildi ama academic check yapılmadı o tarihten bu yana. Gün geçtikçe vize olayım zorlaşıyor zaman yüzünden, sizce mail ile ulaşmam doğru mudur okula?
Merhaba,

Ben EU üyesi olmayan bir ülkeden geleceğim için vizeye başvurucam kabul edilirsem, bu da zaman alacak, sonuç ne zaman açıklanacak diye yazabilirsiniz, bir problem olmaz, merak etmeyin.

Ben de aynı eyaletten Technische Universitaet Ingolstadt'a başvurdum, onlar da Ağustos ortası açıklayacaklarmış sonucu, email atıp sordum.

Kolay gelsin.

NoNick01

Re: Tum hala admission’ı bildirmemesi

Mesaj gönderen NoNick01 » Sal Ağu 03, 2021 8:06 pm

Bölümün "admission" departmanı ile iletişime geçin.