Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Görüşmesi için Kabul Mektubum Hk.

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
emreozcan9

Vize Görüşmesi için Kabul Mektubum Hk.

Mesaj gönderen emreozcan9 » Cum Tem 30, 2021 1:21 pm

Merhaba,

Pazartesi 41F için iDATA ofisinde vize görüşmesine gideceğim. Okulumun bana attığı kabul mektubunda 23 Temmuza kadar bazı belgeleri onlara yollamamı, aksi taktirde enrollmentın gerçekleşmeyeceği ve hakkımın başkasına verileceğini yazıyor. Ekte de görebilirsiniz.

Ben istenilen belgeleri 23 Temmuza kadar okula iletmiştim bir sıkıntı yok o konuda. Fakat Konsolosluk iletip iletmediğimi bilmediği için bu kabul mektubunu şaibeli bulabilir mi? 23 Temmuza kadar okulun istediği belgeleri onlara attığıma dair bir kanıt göstermem gerekir mi vize görüşmesinde?

Teşekkürler.
Dosya ekleri
akseptans.PNG

Lownchaser

Re: Vize Görüşmesi için Kabul Mektubum Hk.

Mesaj gönderen Lownchaser » Cum Tem 30, 2021 2:18 pm

emreozcan9 yazdı: Cum Tem 30, 2021 1:21 pm Merhaba,

Pazartesi 41F için iDATA ofisinde vize görüşmesine gideceğim. Okulumun bana attığı kabul mektubunda 23 Temmuza kadar bazı belgeleri onlara yollamamı, aksi taktirde enrollmentın gerçekleşmeyeceği ve hakkımın başkasına verileceğini yazıyor. Ekte de görebilirsiniz.

Ben istenilen belgeleri 23 Temmuza kadar okula iletmiştim bir sıkıntı yok o konuda. Fakat Konsolosluk iletip iletmediğimi bilmediği için bu kabul mektubunu şaibeli bulabilir mi? 23 Temmuza kadar okulun istediği belgeleri onlara attığıma dair bir kanıt göstermem gerekir mi vize görüşmesinde?

Teşekkürler.
Merhaba;
Normalde vize başvurusunda kabul belgesi yeterli oluyor ama sizin kabul belgenizde böyle bir ibraz olduğundan dolayı okulla aranızdaki yazışmaları (mailleri) belgenizi yolladığınız ve onların aldığına dair maillerin çıktısını eklemenizde yarar var. Gerekirse okula mail atıp böyle bir yazı alabilirsiniz. Ama yazışmalarınızı mutlaka eklemenizi tavsiye ederim. Vize başvurularında okul yazışmaları da bazen isteniyor zaten.
Kolay gelsin.