Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assistin Belgeleri Silmesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
frem

Uni Assistin Belgeleri Silmesi

Mesaj gönderen frem » Çrş Tem 28, 2021 8:56 pm

Merhaba,
Bugün uni assist hesabıma baktığımda dil belgelerimin veya lise diplomalarımın silindiğini gördüm. Bu normal mi? Transkriptimde yok ayrıca. Sadece ek belgeler var.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Uni Assistin Belgeleri Silmesi

Mesaj gönderen Physiker » Prş Tem 29, 2021 11:13 am

Normal bir durum degil hayir. Uni assistle kontaga gecin ve belgeleri yeniden yükleyin.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

frem

Mesaj gönderen frem » Prş Tem 29, 2021 5:43 pm

Physiker yazdı: Prş Tem 29, 2021 11:13 am Normal bir durum degil hayir. Uni assistle kontaga gecin ve belgeleri yeniden yükleyin.
Benim başvurularım çoktan iletilmişti ama TU Berlin uni assistten takip ettiği için süreci bir şüphe duydum. Posta ile de transkript gibi bazı belgeleri yollamıştım vpd almak için. Yüklüyorum belgeleri şuan ve silebilme hakkım var anlamadım. Uni assiste de mail attım ama daha gelmedi cevap :/

melo23

Mesaj gönderen melo23 » Prş Tem 29, 2021 7:59 pm

frem yazdı: Çrş Tem 28, 2021 8:56 pm
Merhaba ben de bu durumu yaşadım. mail attım uni-assist'e, bana aşağıda paylaşacağım cevabı verdiler. ben de telaşlanıp bütün belgelerimi geri yükledim. hala da eski belgelerim görünmüyor sadece yeni yüklediklerimi görebiliyorum.

Merhaba,
Bugün uni assist hesabıma baktığımda dil belgelerimin veya lise diplomalarımın silindiğini gördüm. Bu normal mi? Transkriptimde yok ayrıca. Sadece ek belgeler var.
Dosya ekleri
Adsızfd.png