Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Üniversite Kayıt Silme

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
bompaow

Üniversite Kayıt Silme

Mesaj gönderen bompaow » Cum Tem 02, 2021 3:14 pm

Merhaba yakında vize görüşmesine gireceğim ama aynı zamanda Türkiye de üniversite eğitimime devam ediyorum.

Hazırlık ve 1.sınıfı bitirdim.

Vize görüşmesinde sıkıntı çıkmasın diye girmeden önce kaydımı ya donduracağım ya da sildireceğim.

Benim durumumda olan varsa sizler ne yaptınız, bilgilendirebilirseniz sevinirim.

BatuhanBozkurt

Re: Üniversite Kayıt Silme

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Cum Tem 02, 2021 3:40 pm

bompaow yazdı: Cum Tem 02, 2021 3:14 pm Merhaba yakında vize görüşmesine gireceğim ama aynı zamanda Türkiye de üniversite eğitimime devam ediyorum.

Hazırlık ve 1.sınıfı bitirdim.

Vize görüşmesinde sıkıntı çıkmasın diye girmeden önce kaydımı ya donduracağım ya da sildireceğim.

Benim durumumda olan varsa sizler ne yaptınız, bilgilendirebilirseniz sevinirim.
Kaydımı maddi geçimsizlik diyerek dondurdum. Bir sorun yaşamadım. Sildirme, altın bileziğin olsun. Yarın ne olacağı belli olmaz. Dondur geç

bompaow

Mesaj gönderen bompaow » Cum Tem 02, 2021 4:24 pm

BatuhanBozkurt yazdı: Cum Tem 02, 2021 3:40 pm Kaydımı maddi geçimsizlik diyerek dondurdum. Bir sorun yaşamadım. Sildirme, altın bileziğin olsun. Yarın ne olacağı belli olmaz. Dondur geç
Hocam bende sildirmek istemiyorum ama vize randevu talebinde bulundum ve aklıma sonradan geldi vize görüşmesine girmeden önce dondurulmuş olsa iyi olacak.

Sizin dondurma işleminiz başvurunuzdan itibaren ne kadar sürdü, dönem içinde mi sonunda mı yaptınız? Bir de hangi üniversitede okuyordunuz?

BatuhanBozkurt

Mesaj gönderen BatuhanBozkurt » Cum Tem 02, 2021 4:41 pm

bompaow yazdı: Cum Tem 02, 2021 4:24 pm Hocam bende sildirmek istemiyorum ama vize randevu talebinde bulundum ve aklıma sonradan geldi vize görüşmesine girmeden önce dondurulmuş olsa iyi olacak.

Sizin dondurma işleminiz başvurunuzdan itibaren ne kadar sürdü, dönem içinde mi sonunda mı yaptınız? Bir de hangi üniversitede okuyordunuz?
Hocam ben kayıtlar başlamadan dondurdum. Eylül ayının başıydı.

bompaow

Mesaj gönderen bompaow » Sal Tem 06, 2021 11:53 am

Arkadaşlar gelecek hafta vize görüşmesine gireceğim, üniversite kaydımın dondurulması için dilekçe vermiştim ama 1 hafta içinde dondurulmayacak gibi, bu durum görüşme sırasında sıkıntı çıkartır mı?

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Tem 06, 2021 3:59 pm

bompaow yazdı: Sal Tem 06, 2021 11:53 am Arkadaşlar gelecek hafta vize görüşmesine gireceğim, üniversite kaydımın dondurulması için dilekçe vermiştim ama 1 hafta içinde dondurulmayacak gibi, bu durum görüşme sırasında sıkıntı çıkartır mı?
Vize için hiçbir sıkıntı olmaz güncel öğrenci belgesi ve Transkript alın okulunuzdan onları gösterin yeterli.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering