Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanca dil egitimine baslama,kendi kendine almanca

Dil kurslari, seviyeler, masraflar, sinavlar... Hepsi burada...
technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzr Haz 20, 2010 8:14 pm

bende almancayi hic bilmiyorum ama bikac program indirdim kendi kendime calisiyorum en azindan telaffuzun nasil oldugu hakkinda az cok fikir sahibi oluyorum kulak dolgunlugu oluyor . ama grameri kendi kendine ne derece dogru ogrenirsin onu bilmiyorum ben gramere fazla agirlik vermiyorum basit kelimeler fln ogreniyorum

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Haz 21, 2010 2:40 am

Sacma degil elbette,gayet iyi bir fikir ilk basta bu terimleri ogrenmen cok faydali olur..Akkusativ,Dativ vs..

http://www.almancax.com/ bu siteye goz atabilirsin.

Bu arada simdiden iyi eglenceler Bielefeld\'de..Yoksa Detmold\'de mi kalacaksin ?

aghevs

Mesaj gönderen aghevs » Pzt Haz 21, 2010 12:16 pm

tesekkurler cevaplariniz icin.
ben aslinda Almanya\'nin sehirlerini tam bilmiyorum.Benim gidecegim yer Halle(westfalen) diye bir yer.Bielefeld\'e cok yakinmis.Burasi hakkinda bilginiz var mi?
Bielefel nasil bir yer peki. Iyi eglenceler yazdigina gore guzel bir yer mi?

duffie

Mesaj gönderen duffie » Pzr Tem 18, 2010 11:49 am

Merhaba
DSH sinavina calismak icin hangi kitaplari onerirsiniz? Hueber in Fit Fur Die DSH ya goz gezdirdim ama sinav orneklerine gore oldukca zor gorunuyordu. Klett in varmis sanirim. Bilgisi olan var mi?