Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Hangi vize türü?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Cevarsiyonal

Hangi vize türü?

Mesaj gönderen Cevarsiyonal » Cum Haz 11, 2021 8:59 am

Herkese merhabalar,

Almanyada dil eğitimi görmek istiyorum fakat şartlı kabulümün olduğu ruhr üniversitesi yaz sonuna kadar online. Ben de özel bir dil kursu ile yüz yüze eylül ayında C1e başlamayı düşünüyorum. Ruhr Üniversitesinin kursuna kayıt yaptırmayacağım bu yüzden. Sorum şu şekilde: Dil kursu vizesine mi başvurmam mı daha sağlıklı olur şartlı kabule mi?

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: Hangi vize türü?

Mesaj gönderen Alarech » Cum Haz 11, 2021 10:57 am

Cevarsiyonal yazdı: Cum Haz 11, 2021 8:59 am Herkese merhabalar,

Almanyada dil eğitimi görmek istiyorum fakat şartlı kabulümün olduğu ruhr üniversitesi yaz sonuna kadar online. Ben de özel bir dil kursu ile yüz yüze eylül ayında C1e başlamayı düşünüyorum. Ruhr Üniversitesinin kursuna kayıt yaptırmayacağım bu yüzden. Sorum şu şekilde: Dil kursu vizesine mi başvurmam mı daha sağlıklı olur şartlı kabule mi?
Şartlı kabul aldığın zaman zaten bünyesindeki dil kursunu bitirmek zorunda değilsin.(birkaç tanesi zorunlu kılıyordu galiba).Şartlı kabule başvurmalısın.

rammsteinLBR

Mesaj gönderen rammsteinLBR » Cum Tem 09, 2021 2:42 pm

Cevarsiyonal yazdı: Cum Haz 11, 2021 8:59 am Herkese merhabalar,

Reis hangisine başvurdun

Bermula

Mesaj gönderen Bermula » Cum Tem 09, 2021 2:52 pm

hocam merhaba ruhr bochum kabulu bildiğim kadarıyla şartlı kabul değil dilkursu kabulu ama üniversite öğrencisi olabiliyorsunuz bu süre zarfında bu kabul ile öğrenci vizesi alınıyor mu? :?: :|