Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

A2 Ile Sartli Kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Ketea1

A2 Ile Sartli Kabul

Mesaj gönderen Ketea1 » Sal Ara 22, 2020 11:00 am

Merhaba

Şuanda ülkede A2 Dil belgesi ile şartlı kabul alan üniversiteler var mı? Var ise lütfen yazar mısınız teşekkür ederim.

pampakala

Re: A2 Ile Sartli Kabul

Mesaj gönderen pampakala » Sal Ara 22, 2020 11:32 am

Ketea1 yazdı: Sal Ara 22, 2020 11:00 am Merhaba

Şuanda ülkede A2 Dil belgesi ile şartlı kabul alan üniversiteler var mı? Var ise lütfen yazar mısınız teşekkür ederim.
A2 yi bırak sıfır dil ile kabul veren üniversiteler var forumdan bakabilirsiniz ama A2 ile siegen kabul ediyor diye biliyorum

CanCelik

Mesaj gönderen CanCelik » Cmt May 29, 2021 6:13 pm

Şartlı kabul veren üniversitelerin listesi varsa forumda bulamadım. Danışmanlık firmalarına mail atıyorum bari illa para istiyosunuz şartlı kabul veren ünilerin listesini atın o yardımı bari yapın diyorum ona da yok diyorlar. Nerden bulabilirim Almanyada şartlı kabul veren üniversite listesi ben?

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Cmt May 29, 2021 6:20 pm

CanCelik yazdı: Cmt May 29, 2021 6:13 pm Şartlı kabul veren üniversitelerin listesi varsa forumda bulamadım. Danışmanlık firmalarına mail atıyorum bari illa para istiyosunuz şartlı kabul veren ünilerin listesini atın o yardımı bari yapın diyorum ona da yok diyorlar. Nerden bulabilirim Almanyada şartlı kabul veren üniversite listesi ben?
Deutschstudent web sayfasının üniversiteler bölümünde hangi dil seviyelerinde şartlı kabul verdiği yazıyor.Eğer listede bulamadığın var ise,üniversite adı ve language requirements vs yazarsan google'a,çıkan üniversite'nin sayfasından büyük ihtimalle sonuca ulaşabilirsin.

Hgunes

Mesaj gönderen Hgunes » Pzr May 30, 2021 1:00 pm

Selamlar arkadaşlar benimde bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

Eğitim dili Almanca olan ve daha önce erasmus yaptığım üniversiteden yüksek lisans için kabul mektubu geldi. Mektupta şartlı kabul olduğuna dair bir ibare yok ve konsolosluğa şu tarihte okul başlayacak vize veriniz yazıyor.

Bu durumda bana aday öğrenci vizesi mi verilecek yoksa öğrenci vizesi mi? şartlı kabullerde part-time çalışma hakkım olmuyor diye biliyorum bu doğru mu?

Teşekkürler herkese şimdiden