Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

HAW Hamburg - Information Engineering

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
HAW_İnfoEng

HAW Hamburg - Information Engineering

Mesaj gönderen HAW_İnfoEng » Cmt May 29, 2021 6:01 pm

Herkese merhabalar. Öncelikle HAW Hamburg - Information Engineering lisans programını araştırıyorum. Okul hochschule ve lisans programının dili İngilizce. Sorularım şu şekilde:

Hochschule'lere başvuru yaparken üniversite öncesi dönemde staj yapmamız gerekiyor mu? (Sorduğum lisede vb. yapılan stajlar. Hochschulelerde bölüme entegre olarak 1 dönem vb. staj yapıldığını biliyorum.)

https://www.haw-hamburg.de/en/study/deg ... ressierte/

Lisans programın sitesi bu. Yeterli düzeyde Almanca'm olmadığı için bazı kısımları tam olarak anlayamadım.

Yardım edecek herkese şimdiden teşekkürler. 

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: HAW Hamburg - Information Engineering

Mesaj gönderen Alarech » Cmt May 29, 2021 6:34 pm

HAW_İnfoEng yazdı: Cmt May 29, 2021 6:01 pm Herkese merhabalar. Öncelikle HAW Hamburg - Information Engineering lisans programını araştırıyorum. Okul hochschule ve lisans programının dili İngilizce. Sorularım şu şekilde:

Hochschule'lere başvuru yaparken üniversite öncesi dönemde staj yapmamız gerekiyor mu? (Sorduğum lisede vb. yapılan stajlar. Hochschulelerde bölüme entegre olarak 1 dönem vb. staj yapıldığını biliyorum.)

https://www.haw-hamburg.de/en/study/deg ... ressierte/

Lisans programın sitesi bu. Yeterli düzeyde Almanca'm olmadığı için bazı kısımları tam olarak anlayamadım.

Yardım edecek herkese şimdiden teşekkürler. 
Gösterdiğin bölüm ve üniversite'de önstaj istediği herhangi bir yerde yazmıyor.Fakat kafanda soru işareti kalırsa mail yoluyla sormanda fayda var.Zaten başvururken istenen belgeleri Application process kısmında sana anlatmış.

HAW_İnfoEng

Mesaj gönderen HAW_İnfoEng » Pzr May 30, 2021 3:18 pm

Anladım. Cevabın için çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzr May 30, 2021 3:21 pm

HAW_İnfoEng yazdı: Pzr May 30, 2021 3:18 pm Anladım. Cevabın için çok teşekkürler.
Rica ederim.