Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantör Belgesini Alamıyorum

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ertuu04

Garantör Belgesini Alamıyorum

Mesaj gönderen ertuu04 » Pzt May 24, 2021 3:11 pm

Merhaba arkadaşlar 21 Nisandaki vize görüşmeme eksik evrakla gittim ve aradan 1 ay geçti hala yabancılar polisinden randevu alamıyoruz. 2 aydır garantör belgem çıkmadı ne yapmalıyım sizce? Bu süre normal midir? Bloke hesap yapmak istesem konsolosluğa bildirmeli miyim bunu?

CarbonBey

Re: Garantör Belgesini Alamıyorum

Mesaj gönderen CarbonBey » Pzt May 24, 2021 9:57 pm

+

AylinCelik

Mesaj gönderen AylinCelik » Sal May 25, 2021 3:44 am

Nasil yani randevu alamiyorsunuz?

Bir de bir cok sehirde yabancilar subesinden degil belediyeden falan aliniyor ve randevuya dahi gerek yok, direkt gidip numara cekip aliniyor.

Hangi sehir oldugunu bir söylerseniz ona göre yardimci olmaya calisalim cünkü mesajiniz dogru düzgün bilgi icermiyor ki?

CarbonBey

Mesaj gönderen CarbonBey » Sal May 25, 2021 8:56 am

AylinCelik yazdı: Sal May 25, 2021 3:44 am Nasil yani randevu alamiyorsunuz?

Bir de bir cok sehirde yabancilar subesinden degil belediyeden falan aliniyor ve randevuya dahi gerek yok, direkt gidip numara cekip aliniyor.

Hangi sehir oldugunu bir söylerseniz ona göre yardimci olmaya calisalim cünkü mesajiniz dogru düzgün bilgi icermiyor ki?
benim Hamburg. önceki garantörüm de başka bir şehirdeydi ve 3 ay sonrasına randevu verdiler fakat onun da olmamıştı. :(

ertuu04

Mesaj gönderen ertuu04 » Sal May 25, 2021 9:16 am

AylinCelik yazdı: Sal May 25, 2021 3:44 am Nasil yani randevu alamiyorsunuz?

Belediyeden alındığını ilk defa sizden duydum ama garantörüm siegburg yabancılar şubesine başvurdu ve internet sitesinde de prosedürün online üzerinden yürüdüğü yazıyor :(( Bilginiz var mı?