Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Spor Bilimleri Master Programı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
celebigizem

Spor Bilimleri Master Programı

Mesaj gönderen celebigizem » Pzt May 03, 2021 10:54 pm

Arkadaşlar merhaba. Ruhr-Üniversitesinde Almanca eğitimimi tamamladım ve TELC C1 sınavını geçtim. Şu an master yapmak için elimde sadece 2 okul var. Bochum ve Bielefeld. Fakat kabul alıp alamayacağımı bilmiyorum. Bu yüzden NRW de okuyabileceğim başka master programı varsa lütfen bilen birileri beni bilgilendirse çok memnum olurum.

Şimdiden teşekkür ederim. Herkese başarılar.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Spor Bilimleri Master Programı

Mesaj gönderen Physiker » Sal May 04, 2021 1:13 pm

Wuppertal ve Deutsche Sporthochschule Köln var.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kcr.21

Mesaj gönderen Kcr.21 » Cmt Kas 12, 2022 11:59 am

celebigizem yazdı: Pzt May 03, 2021 10:54 pm Arkadaşlar merhaba. Ruhr-Üniversitesinde Almanca eğitimimi tamamladım ve TELC C1 sınavını geçtim. Şu an master yapmak için elimde sadece 2 okul var. Bochum ve Bielefeld. Fakat kabul alıp alamayacağımı bilmiyorum. Bu yüzden NRW de okuyabileceğim başka master programı varsa lütfen bilen birileri beni bilgilendirse çok memnum olurum.

Şimdiden teşekkür ederim. Herkese başarılar.
Merhaba bende C1 geçtim şu an acil yaz sömestir için kayıt yapmam lazım acaba Nrw hangi okula kayıt yaptınız
Benimde bölüm spordu

mtakg

Mesaj gönderen mtakg » Pzr Mar 26, 2023 9:51 pm

merhabalar,
4 yıllık normal lise bitirdim
2014te lys ile uluslararsı ticaret kazandım ösym belgesi var fakat 2 sene sonra bıraktım
2016da ygs ve yetenek sınavıyla 4 yıllık spor bilimleri fakültesi kazandım bu sene sonu mezun oluyorum ingilizce yüksek lisans yapmak istiyorum
osym yerleşti belgem yok yetenek ve ygs ile girdiğim için
master yapabilir miyim?