Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

tekrarlanan red 1 gunde !

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
memo

Mesaj gönderen memo » Cmt Tem 03, 2010 11:46 am

Arkadaslar suan acayip bir hal icerisindeyim.

Dun sabah 8 de olan gorusmem yaklasik 30 dk surdu ve tum sorulara mantikli cevaplar verdim.

Ocak ayinda hatirlayanlar olacaktir, sadece dil kursu belgem vardi ve 1 ay sonra bir RED almistim.

Dun bana bunuda sordu ve nedenini sordu bende muhtemelen okul kabulumun olmadigini beyan ettim. Halkbui bana herhangi bir neden soylenmemisti.

Dun eve geldigimde kargoya verildigi mesaji geldi ve bguun sabah 1 saat once gelen yazi ile RED tekrarlanmis oldu.

Herhangi bir belgem eksik olmamasina ragmen tum belgelerin fazlasi ile teslim edilmesine ragmen red almis olduk.

Bu durumda bir itiraz dilekcesi yazarak konsolosluga verecegim bakalim neler oalcak. Bunun icin almanyadan herhangi bir sey yaptirabilirmiyiz acaba okula?

duffie

Mesaj gönderen duffie » Cmt Tem 03, 2010 4:42 pm

memo bu 2. reddin sanirim. dil okulu vizesi icin mi basvurdun? Yani okul kabulun yok mu?

memo

Mesaj gönderen memo » Cmt Tem 03, 2010 11:31 pm

ne yaziikki.

ocak ayinda sadece dil kursu kabulum vardi (OZEL KURS)

dun ise okul kabulu olmasina ragmen :S

crazyfb

Mesaj gönderen crazyfb » Pzr Tem 04, 2010 2:13 pm

okul kabulu olmasina ragmen nasi red veriyolar anlamadim valla ben. gerekce olarak bisey yazilmamis mi?

alp22

Mesaj gönderen alp22 » Pzr Tem 04, 2010 4:26 pm

haci sen yanlis yapmissin.ilk reddi aldiginda dilekceyle red gerekcesini soracak ikinci basvuruda da o sorunu halletmeye calisacaktin.senin icin zaman kaybi oldu simdi.yani dilekceyi simdi degil ilk red aldiginda verecektin ama saglik olsun.umarim sorunun cozulur

memo

Mesaj gönderen memo » Pzr Tem 04, 2010 10:12 pm

ben ilk reddi bekliyordum acikcasi dil kursu sadece oldugundan dolayi, lakin kabulum var eksik 11 fotokopi bile yoktu.

nalet olsun almanlara ozellkle orda calisanlara...