Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Anmeldung

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
Kuheylan

Anmeldung

Mesaj gönderen Kuheylan » Çrş Nis 07, 2021 1:59 pm

Arkadaşlar merhaba.

Covid döneminden dolayı anmeldung randevuları baya sonraya veriliyor ancak direkt anmeldung için işlem yapılacak yere gidilse sabah sıra beklenip gün içerisinde randevusuz halledilebilir mi?

Teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Anmeldung

Mesaj gönderen Physiker » Cum Nis 09, 2021 12:06 am

Sehire bagli, cogu sehirdeki yabancilar dairesi kapali su anda ve acik olsa da randevu olmadan almiyorlar.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kuheylan

Mesaj gönderen Kuheylan » Cum Nis 09, 2021 1:22 am

Physiker yazdı: Cum Nis 09, 2021 12:06 am Sehire bagli, cogu sehirdeki yabancilar dairesi kapali su anda ve acik olsa da randevu olmadan almiyorlar.
Peki o zaman çok teşekkür ederim.

Cngz49

Mesaj gönderen Cngz49 » Cmt Nis 10, 2021 3:41 pm

Kuheylan yazdı: Çrş Nis 07, 2021 1:59 pm Arkadaşlar merhaba.

Covid döneminden dolayı anmeldung randevuları baya sonraya veriliyor ancak direkt anmeldung için işlem yapılacak yere gidilse sabah sıra beklenip gün içerisinde randevusuz halledilebilir mi?

Teşekkür ederim.
Merhaba, NRW Köln için yazıyorum. Önce telefonda randevu aldım gittim, bi evrak yok diye işlemleri yaptı yarın tekrar gelin dedi. Randevu almadan gittim gişeden randevu verdi öyle girdim, anmeldung yaptım. Yani telefonla randevu şart ve hızlı verdiler
Mit Freundlichen Grüßen

Kuheylan

Mesaj gönderen Kuheylan » Pzt Nis 12, 2021 10:39 pm

Cngz49 yazdı: Cmt Nis 10, 2021 3:41 pm Merhaba, NRW Köln için yazıyorum. Önce telefonda randevu aldım gittim, bi evrak yok diye işlemleri yaptı yarın tekrar gelin dedi. Randevu almadan gittim gişeden randevu verdi öyle girdim, anmeldung yaptım. Yani telefonla randevu şart ve hızlı verdiler
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Seravpkdmr

Mesaj gönderen Seravpkdmr » Çrş May 05, 2021 1:23 pm

arkadaşlar stuttgart için anmeldung nasıl aldınız. Ben sisteme kayıt oldum,anmeldung diye arattım arama motoruna ,taşınma tarihini onaylayın kısmını mı seçtiniz platformdaki seçeneklerden? Yoksa ikametgah değişikliğini mi? Ya da bilmediğim hangi kısmı seçiyoruz,bilgisi olan varsa yazabilir mi acaba?

Seravpkdmr

Mesaj gönderen Seravpkdmr » Cum May 07, 2021 4:04 pm

arkadaşlar bilgisi olan ya da yapan varsa cevap verebilir mi acaba