Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil Kursundan Alınması Gereken ''Presence Letter'' Belgesi

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Massacres

Re: Dil Kursundan Alınması Gereken ''Presence Letter'' Belgesi

Mesaj gönderen Massacres » Pzr Mar 07, 2021 12:38 am

yagmurozdemir yazdı: Pzr Mar 07, 2021 12:26 am 85. Hayır herhangi bir bilgi gelmedi o konuda. Muhtemelen kesin kayıt yaparken belli olur.
Anladım teşekkür ederim cevabınız için. B1’den falan başlamak istiyorum da inşallah başlayabilirim puanım yeterli olur ondan sormuştum bir bilginiz var mı diye😁

burakbb

Mesaj gönderen burakbb » Pzr Mar 21, 2021 5:45 pm

Vize için ösd-A2 sertifikası yeterli olur mu. Eğer a2 ile bu sıralar vize alam var ise vize onay süresi ne kadar sürüyor yazabilir mi

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Pzt Mar 22, 2021 1:14 am

burakbb yazdı: Pzr Mar 21, 2021 5:45 pm Vize için ösd-A2 sertifikası yeterli olur mu. Eğer a2 ile bu sıralar vize alam var ise vize onay süresi ne kadar sürüyor yazabilir mi
Egitim gecmisin cok kötü degilse, okula cok ara vermediysen alabilirsin.

Aslickr

Mesaj gönderen Aslickr » Cmt Eyl 04, 2021 6:19 pm

burakkktunaa yazdı: Pzt Şub 08, 2021 7:50 pm Selamlar arkadaşlar, Wuppertal Üniversitesinden Şartlı Kabul aldım ve Dil kursunun online sınavına girdim. Bana Presence Letter yollayacaklarını söylediler ve bu sabah mail geldi. Mailde olumsuz sayılamayacak ama yine de şüphelendiren bir ibare var. Diyor ki: ''Yaz dönemi tamamen online olacak yani öğrencinin Almanya'ya gelme zorunluluğu yoktur ancak Kış Döneminde dersler yüz yüze yapılacağı için öğrenci Kış Döneminde kesinlikle burada olmalıdır.''. Şimdi bu cümlede yaz döneminde öğrencinin Almanya'ya gelmesine gerek yok veya gerek var demiyor. Ama ben bu cümlenin yazılı olduğu Dil Kursu belgesini vizede adama sunacağım. Adam bu yazıyı okuyup sen şuan gitme kış dönemi git diyebilir mi?

İlginiz için teşekkürler
Merhaba. Vizeyi 40F olarak mı almıştınız? Yoksa 36F mi?