Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Berlinde kalacak yer

Alinik-Satilik-Kiralik-Araniyor
cutill

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen cutill » Sal Haz 08, 2010 1:48 am

Slm arkadaslar.Erasmus staj hareketliligi ile almanyaya gidiyorum.Berlinde staj yapacagim.Kalacak yer ariyorum otel ,yurt, pansiyon vs.Almancam baslangic-0rta seviyesinde fakat ingilizcem iyidir.Tecrubelerinizi yada tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Haz 08, 2010 11:57 pm

Ne kadar sure Berlin\'de kalacaksin ? Eger bir kac ay ise pansiyonlar pahaliya mal olur ve guvenilirde olmaz.Ancak bir ay kadar ise olabilir..

Jugendherberge\'lar var ogrenciler icin cok cuzi rakamlarda gunluk konaklama imkani sayiyorlar ancak dedigim gibi uzun sureli kalacaksan sansini universite yurdlari veya sezonluk evler bakarak deneyeceksin.

cutill

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen cutill » Çrş Haz 09, 2010 12:00 pm

2.5 ay kalacagim.Acaba turk ogrencilerin kaldigi yurtlar var mi? Ya da ilk haftalarda ingilizce ile anlasabilecegim yurtlar.

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Haz 09, 2010 3:55 pm

Sadece Turk ogrencilere tahsis edilmis bir yurt Almanya\'da yok..ingilizce ile tum yurtlarda anlasabilirsin.

cutill

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen cutill » Prş Haz 10, 2010 1:00 am

Verdiginiz bilgiler icin tesekkurler.

obstetri

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen obstetri » Cmt Tem 16, 2011 2:07 pm

selam ben de 1 ay berlinde kalacam bana kalacak uygun bir yerin adini verebilir misiniz? tanidigim hic kimse yok.

hypatia

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen hypatia » Sal Tem 19, 2011 1:50 am

Berlin\'de yiyecek icecek cok ucuz ama 2 sey pahali;Aylik kart almadigin takdirde ulasim biletleri ve ikamet edilecek yer.Sehir merkezinden uzaktaki, 6 kisinin ortak kullanimina sunulmus mutfak ve banyolu yurtlar bile 200 eurodan basliyor.Herhangi bir Berlin devlet Universitesinin ogrencisi oldugun takdirde, yaklasik ayni fiyatlara daha iyi yurtlarda kalabilme sansin var.Universite ile bir baglantin yoksa sana su linki gonderebilirim.

http://www.buchung.house-of-nations.de/

sercanutku

Berlinde kalacak yer

Mesaj gönderen sercanutku » Prş Mar 29, 2012 3:43 pm

Merhaba savignyplatz berlin Ubahn a 1 dk mesafede buyuk genis bir odaya sahibim. vizem bittigi icin tekrar istanbula donemk zorunda kaldim. icinde yatak masa ve esyasi olan bu odada kalmak isteyen varsa bana msj atabilir.